Zarys produktu Bosch 940eso

Bosch 940eso to zaawansowany robot sprzątający, który ma za zadanie pomagać domownikom w utrzymaniu porządku w domu. Robot ten posiada szereg funkcji, które zapewniają optymalne i skuteczne czyszczenie. Jest on wyposażony w technologię czyszczenia laserowego, która pozwala na automatyczne skanowanie i odkrywanie nierówności na podłodze. Posiada również czujniki, które pozwalają mu wykrywać i unikać przeszkód. Ma również wygodne sterowanie, które pozwala na łatwe kontrolowanie jego ruchów. Co więcej, Bosch 940eso jest wyposażony w automatyczny system czyszczenia, który pozwala na zaoszczędzenie czasu i wysiłku użytkownika. Robot ten jest idealny dla domowników, którzy szukają skutecznego i wygodnego rozwiązania do utrzymywania porządku w domu.

Ostatnia aktualizacja: Zarys produktu Bosch 940eso

Poznaj swoje urządzenie dzięki instrukcjom obsługi.

Jeśli zapomniałeś gdzie położyłeś instrukcję dołączoną do swojego urządzenia, masz pomoc pod ręką. Wystarczy wprowadzić E-numer (numer typu modelu) swojego urządzenia, a my przeniesiemy Cię do dostępnych publikacji.

więcej

Dzięki rejestracji swoich urządzeń w MyBosch możesz uzyskać dostęp do Asystenta Serwisowego marki Bosch.

Jeśli Twój produkt jest już zarejestrowany w MyBosch, po prostu zaloguj się i wybierz produkt o który Ci chodzi, aby otrzymać wybrane dla Ciebie informacje i pomoc Asystenta Serwisowego marki Bosch – wszystko czego potrzebujesz i nic ponad to.

Masz kłopot ze znalezieniem tabliczki znamionowej i E-numeru (E-nr) urządzenia? Wejdź na poniższy link i wyszukaj tabliczkę znamionową.

Proszę wybrać swoją kategorię i podkategorię

Zaloguj się do istniejącego konta

Wyrażenie zgody poprzez kliknięcie przycisku "Akceptuję" sprawi, że będziemy mogli gromadzić dane dotyczące zachowania użytkowników na naszej stronie. Dzięki tym danym będziemy mogli ulepszać stronę i przygotowywać interesujące naszych użytkowników reklamy.

Wyrażenie sprzeciwu poprzez kliknięcie przycisku "Odrzucam" oznacza, że będziemy używać tylko plików cookies związanych z sesją, statystykami i poprawianiem użyteczności strony.

Zasobniki ciepłej wody użytkowej

Stora WST120-5O…

Do wiszących kotłów gazowych

  • Rozwiązanie optymalne w przypadku, gdy zapotrzebowanie na ciepłą wodę jest duże lub pobiera się ją w kilku punktach czerpalnych równocześnie
  • Wyposażony w podłączenia od góry i króciec spustowy ułatwiający konserwację
  • W dostawie z czujnikiem temperatury wody w zasobniku
  • Emaliowany z jedną wężownicą

Komfort i estetyka

Stojący zasobnik to sprawdzone rozwiązanie dla użytkowników preferujących wysoki komfort ciepłej wody użytkowej. Jego barwa, spójna z kolorystyką białych kotłów, sprawi, że będzie on ich estetycznym uzupełnieniem.

Wysoka trwałość

Wysoka jakość emalii, restrykcyjna kontrola jakości podczas procesu produkcji oraz zabezpieczenie anodą magnezową zapewniają wysoką trwałość zasobnika WST120-5O.

Dedykowane rozwiązanie

Króćce podłączeniowe zasobnika WST120-5O usytuowane w górnej części obudowy ułatwiają podłączenie do kotła wiszącego i pozwalają zminimalizować przestrzeń przeznaczoną na instalację. Dodatkowym ułatwieniem w montażu są śruby regulacyjne umożliwiające łatwe wypoziomowanie zasobnika.

Dane techniczne i dokumenty

Klasa efektywności energetycznej

Etykieta efektywności energetycznej

Pobierz

Średnica z izolacją

510 mm

Pojemność magazynowa

112, 2 l

Znamionowy współczynnik mocy NL

1, 2

Zużycie energii w trybie gotowości

1, 6 kW h/d

Wydajność trwała (przy temp. 80°C / 45°C / 10°C)

20 kW

Instrukcja montażu

Numer katalogowy

8718543216

Polecane urządzenia współpracujące

Znajdź Autoryzowanego Partnera w Twojej okolicy

Szukasz urządzenia najlepszego dla siebie? Skontaktuj się ze sprawdzonym profesjonalistą.

Zarys produktu Bosch 940eso

Bezpośredni link do pobrania Zarys produktu Bosch 940eso

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Zarys produktu Bosch 940eso