Użytkownik Giude Ge Dr60

Użytkownik Giude Ge Dr60 to nowy model smartfona marki Giude, który został wprowadzony do sprzedaży w 2021 roku. Jego najważniejszą cechą jest 6,5-calowy ekran o rozdzielczości 1080 x 2400 pikseli, który zapewnia wyraźny obraz i bogaty kontrast. Telefon został wyposażony w 8-rdzeniowy procesor MediaTek Helio G90T, 6 GB pamięci RAM oraz 128 GB pamięci wewnętrznej. Ponadto, użytkownik Giude Ge Dr60 ma bardzo wydajny akumulator o pojemności 6800 mAh, dzięki czemu może działać przez długi czas bez konieczności ładowania. Telefon jest dostępny w wielu atrakcyjnych kolorach i wygląda dobrze. Ma również wiele funkcji, w tym łączność 5G, a także wiele aplikacji i gier. Użytkownik Giude Ge Dr60 to doskonały wybór dla osób szukających nowoczesnego i wydajnego smartfona.

Ostatnia aktualizacja: Użytkownik Giude Ge Dr60

Kto to jest użytkownik biznesowy usługi Power BI? - Power BI | Microsoft LearnPrzejdź do głównej zawartości

Ta przeglądarka nie jest już obsługiwana.

Przejdź na przeglądarkę Microsoft Edge, aby korzystać z najnowszych funkcji, aktualizacji zabezpieczeń i pomocy technicznej.

 • Artykuł
 • Czas czytania: 2 min

DOTYCZY: usługa Power BI dla użytkowników biznesowych usługa Power BI dla deweloperów Power BI Desktop & wymaga licencji Pro lub Premium

Żyjesz w kulturze danych, w której decyzje biznesowe są oparte na faktach, a nie na opiniach. Potrzebujesz danych, aby podejmować te decyzje, a Twoi współpracownicy Cię nie zawiodą. Wysyłają Ci różnorodne raporty, arkusze kalkulacyjne, wiadomości e-mail z wykresami, a nawet drukowane materiały informacyjne.

W miarę stosu danych trudniej jest szybko znaleźć potrzebne informacje i martwić się, że nie masz najnowszych informacji.

Omówienie usługa Power BI

Usługa Power BI ułatwia i bardziej wpływa na twoją pracę. Cała otrzymywana zawartość staje się wykresami i wykresami, które wizualizują dane. Zamiast długich list lub tabel liczb i słów szczegółowe informacje o danych są piękne, kolorowe i atrakcyjne wizualizacje. Opowiadają historie o Twoich danych.

Otwórz usługa Power BI w przeglądarce lub na urządzeniu przenośnym. Ty i twoi współpracownicy pracują z tych samych zaufanych pulpitów nawigacyjnych i raportów. Usługa Power BI automatycznie aktualizuje dane, więc zawsze pracujesz z najświeższą zawartością. com/pl-pl/power-bi/consumer/media/end-user-consumer/power-bi-funnel. png" alt="Diagram przedstawia dane w kilku formatach scalanych z usługą Power BI. Jest on wyświetlany na ekranie komputera i urządzeniu ręcznym. " data-linktype="relative-path"/>

Zawartość nie jest statyczna, więc możesz zagłębić się w trendy, szczegółowe informacje i inne analizy biznesowe. Wycinek i kostka zawartości, a nawet zadaj pytania we własnych słowach. Możesz też usiąść i pozwolić swoim danym odnajdywać interesujące szczegółowe informacje, wysyłać alerty, gdy dane się zmieniają, lub wysyłać raporty pocztą e-mail do Ciebie zgodnie z ustawionym harmonogramem. Cała zawartość jest dostępna w dowolnym momencie w chmurze lub lokalnie z dowolnego urządzenia. To tylko początek możliwości usługi Power BI.

Jesteś użytkownikiem biznesowym usługi Power BI?

Sposób interakcji z usługą Power BI zależy od roli zadania. Jako użytkownik lub użytkownik biznesowy otrzymujesz zawartość, na przykład pulpity nawigacyjne, raporty i aplikacje, od współpracowników. Pracujesz w usługa Power BI, czyli wersji online lub mobilnej usługi Power BI. Przeglądasz zawartość i wchodzisz w interakcje, aby podejmować decyzje biznesowe.

Jako użytkownik biznesowy nie masz dostępu do wszystkich możliwości usługi Power BI. To prawda, ponieważ zadanie nie tworzy pulpitów nawigacyjnych i raportów. Używasz usługa Power BI do analizy, monitorowania, eksploracji i podejmowania decyzji.

Możesz usłyszeć termin "Power BI Desktop" lub po prostu "Desktop". Projektanci używają tego autonomicznego narzędzia do tworzenia i udostępniania pulpitów nawigacyjnych i raportów. Ważne jest, aby wiedzieć, że istnieją inne narzędzia usługi Power BI, ale jeśli jesteś użytkownikiem biznesowym, pracujesz tylko z usługa Power BI.

Podczas pracy z udostępnioną zawartością spełniasz jedno z następujących wymagań:

 • Masz licencję Power BI Pro lub Premium na użytkownika (PPU).
 • Twoja organizacja ma subskrypcję Power BI Premium, a zawartość udostępniona Tobie pochodzi z pojemności Premium.
 • Uwaga

  Użytkownicy z subskrypcjami pojemności PPU nie mogą udostępniać zawartości użytkownikom, którzy mają licencję Pro lub bezpłatną.

  Aby uzyskać więcej informacji na temat licencji i subskrypcji, zobacz Jaką licencję posiadam?

  Bezpieczne korzystanie z zawartości

  Podczas filtrowania, fragmentatora, subskrybowania i eksportowania praca nie ma wpływu na bazowy zestaw danych ani oryginalną zawartość udostępnioną, na przykład pulpity nawigacyjne, raporty i aplikacje.

  Nie można uszkodzić danych. Usługa Power BI to doskonałe miejsce do eksplorowania i eksperymentowania bez obaw, że możesz coś złamać.

  Nie oznacza to, że nie można zapisać zmian. Możesz to robić, jednak te zmiany dotyczą tylko Twojego widoku zawartości. Aby przywrócić widok domyślny, możesz wybrać przycisk Resetuj.

  Następne kroki

  Zapoznaj się z przewodnikiem po usłudze Power BI dla użytkowników biznesowych
  Szkolenie dotyczące usługi Power BI dla użytkowników biznesowych
  Terminologia i pojęcia dla użytkowników biznesowych usługi Power BI

Dodatkowe zasoby

Użytkownik Giude Ge Dr60

Bezpośredni link do pobrania Użytkownik Giude Ge Dr60

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Użytkownik Giude Ge Dr60