Techniki informacyjne Fujitsu Eternus Hb2000

Fujitsu Eternus Hb2000 to technika informacyjna firmy Fujitsu, która zapewnia szybkie, elastyczne i wydajne rozwiązania w zakresie magazynowania danych. Technika informacyjna Fujitsu Eternus Hb2000 może łatwo skalować do poziomu produkcji, a jej wysoce wydajne i niezawodne zarządzanie danymi zapewnia doskonałe wyniki dla dużych przedsiębiorstw. Technika informacyjna Eternus Hb2000 oferuje wiele funkcji, w tym wysokiej wydajności wirtualne magazynowanie, optymalizację zasobów, zarządzanie relacyjnymi bazami danych i wsparcie dla systemów operacyjnych. Ponadto technika informacyjna Eternus Hb2000 oferuje wszechstronną ochronę danych, w tym replikację danych, archiwizację i audyt. Eternus Hb2000 to świetne rozwiązanie do zarządzania danymi dla firm, które potrzebują wysokiej wydajności i zaawansowanego zarządzania.

Ostatnia aktualizacja: Techniki informacyjne Fujitsu Eternus Hb2000

Radek Nimal - Wednesday, 12 October 2016, 21:11

Masowe przechowywanie danych na SSD? Fujitsu przedstawił nową linię magazynów danych ETERNUS AF a w niej – dwa modele w całości oparte na technologii flash – ETERNUS AF250 oraz ETERNUS AF650.


ETERNUS AF to najszybsze i najwydajniejsze magazyny danych oferowane przez Fujitsu. Producent zadbał, by doskonale współpracowały z oferowanymi urządzeniami bazującymi na tradycyjnych dyskach twardych – ETERNUS DX.

ETERNUS AF650 to topowy model. Oferuje pojemność surową 368 TB i efektywną 1 843 TB. Ma postać modułu do zabudowy szafowej o wysokości 6U. Posiada do 256 GB pamięci operacyjnej. Szukający mniejszych rozwiązań mogą zainteresować się modele ETERNUS AF250. Oferuje o pojemność surową 92 TB, efektywną 460 TB i do 64 GB pamięci operacyjnej.

Pamięci masowe ETERNUS AF oferują opóźnienia zapisu na poziomie zaledwie 60 mikrosekund a odczytu – 170 w modelu AF250 i 160 w AF650. Wydajność to odpowiednio 760 000 IOPS i 2 560 000 IOPS w trakcie odczytu oraz 430 000 IOPS i 620 000 IOPS przy zapisie danych. Mieszczą po odpowiednio 24 i 96 napędów z interfejsem Serial Attached SCSI 12 Gbps. Obsługują poziomy 0, 1, 1+0, 5, 5+0 oraz 6 macierzy RAID. Oba modele można już zamawiać, będą dostarczone pod koniec października.

Źródło: Fujitsu

Tagi: AF250, AF650, ETERNUS AF, Flash, Fujitsu, SSD

Uprzejmie prosimy o przestrzeganie netykiety przy dodawaniu komentarzy.Redakcja CDRinfo. pl nie odpowiada za treść komentarzy, które publikują użytkownicy.Aby zmienic swoj avatar zarejestruj sie w serwisie www. com.

Książka ta jest poświęcona problemom badawczym i praktycznym z zakresu informatycznego wspomagania procesów decyzyjnych oraz sterowania w złożonych systemach technicznych, ekonomiczno-społecznych i biologicznych. Współczesny postęp techniki komputerowej spowodował w tej dziedzinie nie tylko rozwój metod usprawniających klasyczne procedury, lecz także rozwój nowatorskich specjalistycznych metod, w których techniki numeryczne odgrywają decydującą rolę, oraz metod, które mogły być dopiero stosowane dzięki powszechnej komputeryzacji, automatyzacji procesów pomiarowych i globalizacji systemów informatycznych łączonych w sieci.

Zakres tematów rozpatrywanych w ramach badań systemowych jest bardzo szeroki. Opisanie ich wszystkich jest po prostu niemożliwe. Pewnym rozwiązaniem w tej sytuacji jest zebranie prac przedstawiających te dziedziny badawcze, w których znaczący udział mają polscy naukowcy o uznanej międzynarodowej renomie. Wiele z tych dziedzin jest jak dotychczas nieobecnych w literaturze polskojęzycznej. Książka ta może więc pełnić funkcję nowoczesnego podręcznika akademickiego wspomagającego proces dydaktyczny na wyższych latach studiów magisterskich i na studiach doktoranckich kierunków technicznych, ekonomicznych i uniwersyteckich. Może być także źródłem inspiracji do działań poznawczych i badawczych.

Dostępna liczba sztuk
Dostępność całkowita3 szt. (realizacja już jutro)
Dostępność w naszym magazynie0 szt.
Dostępność w punktach Bonito

Darmowa dostawa już od 299, 00 

 • Składasz zamówienie wybierając wcześniej punkt odbioru, w którym chciałbyś je odebrać.
 • Otrzymujesz od nas wiadomość e-mail oraz SMS nadaniu przesyłki.
 • Otrzymujesz od nas wiadomość e-mail oraz SMS z informacją o dotarciu przesyłki do wybranego punktu oraz kodem PIN.
 • Wydanie przesyłki następuje po podaniu numeru zamówienia oraz kodu, który jest w wiadomości SMS.
 • Pamiętaj, że na odbiór przesyłki w punkcie masz 7 dni.
 • Składasz zamówienie wybierając wcześniej Paczkomat, w którym chciałbyś je odebrać.
 • Otrzymujesz od nas wiadomość o nadaniu przesyłki.
 • Otrzymujesz wiadomość e-mail oraz SMS od Paczkomatów InPost z informacją o dotarciu przesyłki do wybranego Paczkomatu.
 • Wydanie przesyłki następuje po wpisaniu numeru telefonu i podaniu kodu, który jest w wiadomości SMS.
 • Pamiętaj, że na odbiór przesyłki z Paczkomatu masz 48 godzin.
 • Składasz zamówienie wybierając wcześniej miejsce, w którym chciałbyś je odebrać. Może to być placówka pocztowa, sklep Żabka, Freshmarket lub stacja Orlen.
 • Otrzymujesz wiadomość e-mail oraz SMS od Poczty Polskiej z informacją o dotarciu przesyłki do wybranej placówki.
 • Pracownik w placówce wyda przesyłkę po podaniu danych odbiorcy zgodnych z danymi na przesyłce oraz po okazaniu dowodu osobistego.
 • Pamiętaj, że na odbiór przesyłki z placówki pocztowej masz 7 dni.
 • Składasz zamówienie podając swój adres doręczenia.
 • Otrzymujesz od nas wiadomość o nadaniu przesyłki
 • Listonosz doręcza przesyłkę.
 • Składasz zamówienie wybierając wcześniej punkt, w którym chciałbyś je odebrać.
 • Otrzymujesz SMS-a oraz e-mail od firmy Orlen z informacją o dotarciu przesyłki do wybranego punktu oraz kodem.
 • Pracownik punktu wydaje przesyłkę po podaniu otrzymanego specjalnego kodu.
 • Pamiętaj, że na odbiór przesyłki z punktu masz 3 dni.
 • Składasz zamówienie podając swój adres doręczenia.
 • Kurier doręcza przesyłkę.
 • Składasz zamówienie podając swój adres doręczenia.

  * opcja płatności przy odbiorze kosztuje dodatkowo 3, 00 zł

  Digital Annealer

  Digital Annealer to futurystyczne podejście do informatyki, które obejmuje korzyści płynące z komputerów kwantowych i klasycznych, mające na celu rozwiązanie najbardziej kompleksowych problemów, z jakimi mierzy się biznes.

Techniki informacyjne Fujitsu Eternus Hb2000

Bezpośredni link do pobrania Techniki informacyjne Fujitsu Eternus Hb2000

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Techniki informacyjne Fujitsu Eternus Hb2000