Specyfikacja ogólna Hitachi Eup F531

Hitachi Eup F531 to wysoce wydajna i wszechstronna specyfikacja opracowana przez firmę Hitachi. Jest to jeden z najbardziej zaawansowanych systemów sieciowych dostępnych na rynku, oferujący szeroki zakres funkcji, w tym szybkość przesyłania danych, bezpieczeństwo sieci i niezawodne usługi. System oferuje również wsparcie dla wielu protokołów sieciowych, w tym IPv4, IPv6, QoS, OSPF, RIP, MPLS i wiele innych. Eup F531 jest idealny dla sieci korporacyjnych, które wymagają wysokiego poziomu wydajności i bezpieczeństwa.

Ostatnia aktualizacja: Specyfikacja ogólna Hitachi Eup F531

Ogólna struktura programu w języku C# | Microsoft LearnPrzejdź do głównej zawartości

Ta przeglądarka nie jest już obsługiwana.

Przejdź na przeglądarkę Microsoft Edge, aby korzystać z najnowszych funkcji, aktualizacji zabezpieczeń i pomocy technicznej.

 • Artykuł
 • Czas czytania: 2 min

Programy w języku C# składają się z co najmniej jednego pliku. Każdy plik zawiera zero lub więcej przestrzeni nazw. Przestrzeń nazw zawiera typy, takie jak klasy, struktury, interfejsy, wyliczenia i delegaty lub inne przestrzenie nazw. Poniższy przykład to szkielet programu w języku C#, który zawiera wszystkie te elementy.

// A skeleton of a C# programusing System;// Your program starts here:Console. WriteLine("Hello world! ");namespace YourNamespace{class YourClass{}struct YourStructinterface IYourInterfacedelegate int YourDelegate();enum YourEnumnamespace YourNestedNamespace{}}}

W poprzednim przykładzie użyto instrukcji najwyższego poziomu dla punktu wejścia programu. Ta funkcja została dodana w języku C# 9. Przed C# 9 punkt wejścia był metodą statyczną o nazwie Main, jak pokazano w poniższym przykładzie:

{}}class Programstatic void Main(string[] args)//Your program starts here...Console. WriteLine("Hello world! ");}}}

Poznasz te elementy programu w sekcji typów przewodnika podstawowego:

 • Klasy
 • Struktury
 • Przestrzenie nazw
 • Interfejsy
 • Wyliczenia
 • Delegaci
 • Specyfikacja języka C#

  Aby uzyskać więcej informacji, zobacz Podstawowe pojęcia w specyfikacji języka C#. Specyfikacja języka jest ostatecznym źródłem informacji o składni i użyciu języka C#.

Dodatkowe zasoby

Specyfikacja ogólna Hitachi Eup F531

Bezpośredni link do pobrania Specyfikacja ogólna Hitachi Eup F531

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Specyfikacja ogólna Hitachi Eup F531