Podręcznik użytkownika końcowego Ge 169074

Podręcznik użytkownika końcowego Ge 169074 jest przeznaczony dla wszystkich osób, które korzystają z produktów firmy GE. Podręcznik zawiera instrukcje, wskazówki i porady dotyczące zarządzania i korzystania z produktów Ge. Podręcznik zawiera również informacje o wszystkich funkcjach i opcjach produktów, a także zalecenia dotyczące bezpieczeństwa i ochrony środowiska. Dzięki temu użytkownicy mogą w pełni korzystać z produktów i wykorzystywać je w jak najlepszy sposób. Podręcznik jest aktualizowany i dostępny w wielu językach, dzięki czemu może być używany przez użytkowników z całego świata.

Ostatnia aktualizacja: Podręcznik użytkownika końcowego Ge 169074

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informujemy,że trwa przerwa techniczna w dostępie do systemu.Za utrudnienia przepraszamy.

 • Regulamin w sprawie szczegółowych warunków technicznych otwierania rachunków w polskiej części Rejestru Unii, zarządzania nimi oraz ich zamykania

  Warunkiem otwarcia rachunku jest zapoznanie się z Regulaminem, zaakceptowanie go i podjęcie zobowiązania o jego stosowaniu przez Posiadacza Rachunku oraz Upoważnionych Przedstawicieli.

 • Instrukcja otwierania i aktualizacji danych rachunku w Rejestrze Unii

  Instrukcja stanowi załącznik do Regulaminu i zawiera listę dokumentów, które należy dołączyć do wniosku o otwarcie rachunku lub aktualizację danych zapisanych w Rejestrze Unii.

 • Zasady bezpiecznego korzystania z systemu informatycznego Rejestru Unii

  Dokument ten stanowi załącznik do Regulaminu i zawiera podstawowy zbiór zasad bezpieczeństwa, które powinny być zachowane podczas korzystania z systemu Rejestru Unii. pl/webdocs/eu_login. html" target="_blank">Instrukcję obsługi systemu EU Login

  Instrukcja utworzenia konta w EU Login i uzyskania numeru URID dla nowych użytkowników (Upoważnionych Przedstawicieli). Czynności opisane w instrukcji należy przeprowadzić przed rozpoczęciem wypełniania wniosku o wpis danych do Rejestru Unii.

  Pełnomocnictwo – osoba prawna (Dokument dostępny w wersji polskiej i angielskiej)
  Wzór dokumentu przeznaczony dla osób prawnych, którym można się posłużyć w przypadku, gdy do podpisania wniosku i reprezentacji podmiotu ubiegającego się o otwarcie rachunku lub aktualizację danych w Rejestrze Unii wyznaczony został pełnomocnik

 • Pełnomocnictwo – osoba fizyczna (Dokument dostępny w wersji polskiej i angielskiej)
  Wzór dokumentu przeznaczony dla osób fizycznych, którym można się posłużyć w przypadku, gdy do podpisania wniosku i reprezentacji wnioskodawcy ubiegającego się o otwarcie rachunku lub aktualizację danych w Rejestrze Unii wyznaczony został pełnomocnik

  Podręcznik Użytkownika polskiej części Rejestru Unii
  Podręcznik zawiera istotne informacje na temat użytkowania aplikacji Rejestru Unii. Ze względów bezpieczeństwa adres strony z Podręcznikiem zostanie przekazany, wraz z Kluczem Aktywacyjnym, Upoważnionym Przedstawicielom przypisanym do rachunku w Rejestrze Unii.

 • Informacja o przetwarzaniu danych osobowych w związku z administracją polską częścią rejestru Unii

Jakiś czas temu wspominaliśmy wam o podręczniku użytkownika dla Windows 10 od Lenovo. Teraz, za sprawą wycieku, możecie zapoznać się z nowym, 14-stronicowym podręcznikiem w postaci pliku PDF - "Windows 10 - Quick Guide".

Podręcznik dostępny jest w języku angielskim, ale domyślamy się, że Microsoft udostępni jutro także wersję polskojęzyczną. Plik PDF z Windows 10 - Quick Guide" pobierzecie tutaj.

Widzimy, że podręcznik podzielono na cztery podstawowe rozdziały:

 • Najciekawsze nowości, gdzie omawiane są m. in. Cortana, Edge czy wbudowane aplikacje;
 • Funkcje z zakresu bezpieczeństwa dla firm, jak SmartScreen, Windows Defender i Windows Hello;Podstawowe funkcje, jak nowe menu Start, Continuum i wielozadaniowość;Aktualizacje automatyczne, OneDrive i Sklep Windows.

» Zobacz więcej informacji o Windows 10

Windows 10. Nowy system dla wszystkich będzie dostępny od jutra

Gwoli przypomnienia, oficjalna premiera Windows 10 odbędzie się już jutro. Od 29 lipca będziecie mogli rozpocząć aktualizować własne komputery z Windows 7 i Windows 8. 1 do "dziesiątki" za darmo. Pamiętajcie jednak, że macie na to okrągły rok i być może warto rozważyć wstrzymanie się z aktualizacją przez najbliższe dni. Microsoft obecnie rozwiązuje nowe problemy, które zidentyfikowano w finalnej kompilacji Windows 10 z numerem 10240. To oznacza, że mogą pojawić się jeszcze kolejne.

Na poniższym filmie możecie obejrzeć 15 najciekawszych nowości, które wprowadza Windows 10

» Czytaj także: Windows 10: ceny, wymagania i opcje aktualizacji

źródło: neowin

Podręcznik użytkownika końcowego Ge 169074

Bezpośredni link do pobrania Podręcznik użytkownika końcowego Ge 169074

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Podręcznik użytkownika końcowego Ge 169074