Podręcznik interfejsu użytkownika i podręcznik programisty Beko Hbv60

Podręczniki interfejsu użytkownika i programisty Beko Hbv60 są przeznaczone dla programistów, którzy chcą tworzyć aplikacje wykorzystujące technologię Beko Hbv60. Podręczniki są dostępne w wersji drukowanej i elektronicznej. Podręcznik interfejsu użytkownika zawiera szczegółowe informacje na temat tworzenia i zarządzania aplikacjami opartymi na Beko Hbv60. Zawiera również informacje na temat modelu danych, API, zabezpieczeń i wielu innych aspektów tworzenia aplikacji. Podręcznik programisty zawiera informacje na temat tworzenia aplikacji w oparciu o technologię Beko Hbv60 oraz dokumentację API. Zawiera również przykłady kodu, wyjaśnienia i przydatne wskazówki dotyczące korzystania z SDK Beko Hbv60. Podręczniki te są źródłem wiedzy dla programistów, którzy chcą tworzyć aplikacje oparte na technologii Beko Hbv60.

Ostatnia aktualizacja: Podręcznik interfejsu użytkownika i podręcznik programisty Beko Hbv60

Poznaj najlepsze metody tworzenia doskonałego kodu.

• Jak pisać dobry kod, a zły przekształcić w dobry?

• Jak formatować kod, aby osiągnąć maksymalną czytelność?

• Jak implementować pełną obsługę błędów bez zaśmiecania logiki kodu?

O tym, ile problemów sprawia niedbale napisany kod, wie każdy programista. Nie wszyscy jednak wiedzą, jak napisać ten świetny, „czysty” kod i czym właściwie powinien się on charakteryzować. Co więcej – jak odróżnić dobry kod od złego? Odpowiedź na te pytania oraz sposoby tworzenia czystego, czytelnego kodu znajdziesz właśnie w tej książce. Podręcznik jest obowiązkową pozycją dla każdego, kto chce poznać techniki rzetelnego i efektywnego programowania.

W książce Czysty kod. Podręcznik dobrego programisty szczegółowo omówione zostały zasady, wzorce i najlepsze praktyki pisania czystego kodu. Podręcznik zawiera także kilka analiz przypadków o coraz większej złożoności, z których każda jest doskonałym ćwiczeniem porządkowania zanieczyszczonego bądź nieudanego kodu. Z tego podręcznika dowiesz się m. in., jak tworzyć dobre nazwy, obiekty i funkcje, a także jak tworzyć testy jednostkowe i korzystać z programowania sterowanego testami. Nauczysz się przekształcać kod zawierający problemy w taki, który jest solidny i efektywny.

Ten produkt jest niedostępny. Sprawdź koszty dostawy innych produktów.

/ 9 produktów

Poziomy edukacyjne

 1. Liceum i technikum

  Wydawnictwo

  Status

 2. Sortuj

  Nazwa rosnąco

  Nazwa malejąco

  Cena rosnąco

  Cena malejąco

  {{ product. name}}

  Porównaj

  -20%

  E-podręcznik Tworzenie stron i aplikacji internetowych oraz baz danych i administrowanie nimi. Część 2

  Kategoria:Liceum i technikumISBN:9788302191473Typ:Publikacja pomocnicza

  Ocena: 5 / 5

  49, 90 zł39, 92 zł

  E-podręcznik. Część 19788302196669

  Ocena: 0 / 5

  E-podręcznik. Część 29788302196676

  Podręcznik interfejsu użytkownika i podręcznik programisty Beko Hbv60

Bezpośredni link do pobrania Podręcznik interfejsu użytkownika i podręcznik programisty Beko Hbv60

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Podręcznik interfejsu użytkownika i podręcznik programisty Beko Hbv60