Podręcznik integracji systemu i usług Dell 1100 Laser Mono Printer

Podręcznik integracji systemu i usług Dell 1100 Laser Mono Printer zapewnia użytkownikom niezbędne informacje na temat konfiguracji i instalacji tego drukarki. Podręcznik zawiera szczegółowe instrukcje dotyczące konfiguracji sieci, ustawień sterowników, sterowania drukowaniem i wiele więcej. Dzięki temu podręcznikowi użytkownicy mogą maksymalnie wykorzystać możliwości drukarki Dell 1100 Laser Mono Printer i skorzystać z jej wszystkich funkcji. Podręcznik jest również dostępny w wielu językach, co ułatwia zrozumienie i wykorzystanie jego zawartości przez użytkowników z całego świata.

Ostatnia aktualizacja: Podręcznik integracji systemu i usług Dell 1100 Laser Mono Printer

Pobierz sterownik do drukarki Dell Printer 1600n (Multifunction Laser) - sterownik. Download sterownika do Dell Printer 1600n (Multifunction Laser) - sterownik zapewni możliwość pełnego wykorzystania funkcji urządzenia i poprawną pracę. W serwisie Download znajdziesz najnowszy driver do Dell Printer 1600n (Multifunction Laser) - sterownik, oficjalnie udostępniony przez producenta urządzenia. Dzięki niemu masz pewność, że twoja drukarka Dell Printer 1600n (Multifunction Laser) - sterownik pod systemem Windows będzie pracowała z aktualnym oprogramowaniem. Z uwagi na częste aktualizacje sterowników nie zamieszczamy ich w naszym serwisie. Po kliknięciu na przycisk Pobierz zostaniesz przeniesiony na stronę producenta urządzenia. Dzięki temu masz pewność, że zawsze pobierzesz najnowszy sterownik do drukarki Dell Printer 1600n (Multifunction Laser) - sterownik.

Na Ring Publishing publikujemy artykuły związane z digital storytelling i wyjaśniamy, co to jest. Opisujemy również czym są technologie w dziennikarstwie (technology in journalism) oraz jak działa Headless CMS. Dodatkowo pojawiają się też treść z efficient publishing platform.

tagi: Dell Printer 1600n (Multifunction Laser) - sterownik, drukarka, sterownik, sterowniki

Informacje o Dell 1600n Multifunction Mono Laser Printer po polsku

System operacyjny:Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows Server 2003, Windows Server 2008, Windows 8, Windows Server 2012

Wersja:32-bit, 64-bit

 • Licencja:Freeware
 • Język:angielski, polski
 • Zaktualizowano:

Pobierz »

11. 98 MB

Pobrano 817 razy

Oprogramowanie i sterowniki dla

Drukarka HP LaserJet Pro P1102

Wybierz inny produkt

Wybierz inny system operacyjny

Rozwiązania i zbieranie danych diagnostycznych

To narzędzie do wykrywania produktów instaluje na urządzeniu z systemem Windows oprogramowanie pozwalające firmie HP wykrywać i zbierać dane o produktach HP i Compaq, aby zapewnić szybki dostęp do rozwiązań i informacji z zakresu pomocy technicznej. Zbierane dane dotyczą produktów obsługiwanych przez to narzędzie i są używane do ich identyfikowania, oferowania rozwiązań, automatycznego uaktualniania tego narzędzia oraz do zapewnienia komfortu korzystania z produktów, rozwiązań i usług.

Uwaga: To narzędzie działa tylko na komputerach z systemem Microsoft Windows. Narzędzie wykrywa komputery i drukarki HP.

Zbierane dane:

 • System operacyjny
 • Wersja przeglądarki
 • Dostawca komputera
 • Nazwa/numer produktu
 • Numer seryjny
 • Port połączenia
 • Opis sterownika/urządzenia
 • Konfiguracja komputera i/lub drukarki
 • Diagnostyka sprzętu i oprogramowania
 • Atrament firmy HP lub innego producenta i/lub toner firmy HP lub innego producenta
 • Liczba wydrukowanych stron

Szczegóły zainstalowanego oprogramowania:

 • Platforma rozwiązań pomocy technicznej HP – usługa, host lokalny serwera sieci Web i oprogramowanie dla systemu Windows
 • Usuwanie zainstalowanego oprogramowania:

 • Program „Platforma rozwiązań pomocy technicznej HP” można usunąć za pomocą aplikacji Dodaj/usuń programy na komputerze
 • Wymagania:

 • System operacyjny: Windows 7, Windows 8, Windows 8. 1 lub Windows 10
 • Przeglądarka: Google Chrome 10+, Internet Explorer (IE) 10. 0+ i Firefox 3. 6. x, 12. 0+
 • HP kompiluje wyniki. Proces może zająć ok. 3 min, w zależności od używanego komputera i szybkości połączenia internetowego. Dziękujemy za cierpliwość.

  Skonfiguruj drukarkę za pomocą sterowników drukarki, które są wbudowane w system Windows.

  Dodawanie drukarki sieciowej do systemu Windows

  Skonfiguruj drukarkę Wi-Fi lub przewodową w systemie Windows bez instalowania żadnych dodatkowych sterowników.

  1. W systemie Windows wyszukaj i otwórz opcję Zmień ustawienia instalacyjne urządzenia, a następnie upewnij się, że wybrana jest opcja Tak (zalecane).

  2. Umieść drukarkę i komputer w pobliżu routera Wi-Fi.

   Podłącz drukarkę do tej samej sieci, do której podłączony jest komputer.

   • Połączenie Wi-Fi w przypadku drukarek z dotykowym panelem sterowania: Otwórz menu Konfigurowanie, Sieć lub Komunikacja bezprzewodowa, wybierz pozycję Kreator konfiguracji komunikacji bezprzewodowej, a następnie postępuj zgodnie z instrukcjami, aby wybrać nazwę sieci oraz wprowadzić hasło.

    Połączenie Wi-Fi w przypadku większości drukarek bez dotykowego panelu sterowania: Naciśnij i przytrzymaj przycisk Komunikacja bezprzewodowa przez pięć sekund lub do momentu, aż wskaźnik komunikacji bezprzewodowej zacznie migać. W ciągu dwóch minut naciśnij i przytrzymajprzycisk WPS na routerze, do momentu rozpoczęcia się procesu łączenia. Wskaźnik komunikacji bezprzewodowej drukarki przestanie migać ponawiązaniu połączenia.

    Połączenie Wi-Fi w przypadku drukarek HP DeskJet 6000 i 6400, ENVY 6000, 6400 i Tango: Naciśnij i przytrzymaj przez pięć sekundprzycisk Wi-Fi i przycisk Zasilania z tyłu drukarki, aż błękitny pasek zacznie migać. W ciągu dwóch minut naciśnij i przytrzymaj przycisk WPS na routerze do momentu rozpoczęcia się procesu łączenia. Wskaźnik sieci bezprzewodowej przestanie migać po nawiązaniu połączenia.

    Połączenie z siecią przewodową (Ethernet): Podłącz kabel sieciowy do portu Ethernet drukarki oraz do wolnego portu punktu dostępu lub routera. Przy porcie drukarki zielona dioda powinna świecić światłem ciągłym, apomarańczowa migać, sygnalizując przesyłanie danych.

   W systemie Windows wyszukaj i otwórz polecenie Dodaj drukarkę lub skaner.

   Kliknij przycisk Dodaj drukarkę lub skaner, a następnie poczekaj, aż system Windows wyszuka dostępne drukarki.

    Jeżeli drukarka została odnaleziona, kliknij ją, a następnie kliknij przycisk Dodaj urządzenie, aby zakończyć instalację sterownika.

    Jeżeli drukarki nie została znaleziona, kontynuuj wykonywanie poniższych czynności.

    Kliknij opcję Drukarki, której szukam, nie ma na liście.

    W oknie Znajdź drukarkę przez inne opcje wybierz opcję Dodaj drukarkę przy użyciu adresu TCP/IP lub nazwy hosta, a następnie kliknij przycisk Dalej.

    Z listy rozwijanej Typ urządzenia wybierz pozycję Autowykrywanie.

    Znajdź adres IP drukarki.

     Większość drukarek z ekranem dotykowym lub menu: Otwórz menu Podsumowanie sieci bezprzewodowej lub Ustawienia sieci, aby znaleźć adres IP.

     Większość drukarek atramentowych bez dotykowego panelu sterowania: Naciśnij jednocześnie przyciski Komunikacja bezprzewodowaInformacje lub naciśnij jednocześnie przyciski Komunikacja bezprzewodowaRozpocznij kopiowanie w czerni. Zostanie wydrukowany raport z adresem IP.

     Większość drukarek LaserJet: Naciśnij przycisk komunikacji bezprzewodowej i przytrzymaj go przez 10 sekund lub do momentu, aż wskaźnik gotowości zacznie migać, albo przejdź do menu sieci bezprzewodoweji wybierz pozycję Test sieci bezprzewodowej. Zostanie wydrukowany raport z adresem IP.

     Drukarki HP DeskJet 6000 i 6400, ENVY 6000 i 6400 oraz Tango: Dotknij przycisku Informacje i przytrzymaj go, aż zaświecą się wszystkie przyciski panelu sterowania, a następnie dotknij równocześnie przycisków Informacje i Wznów. Zostanie wydrukowany raport z adresem IP.

     Drukarki Laser NS i Neverstop Laser: Naciśnij przycisk Wznów i przycisk Komunikacji bezprzewodowej i przytrzymaj je przez trzy sekundy. Zostanie wydrukowany raport z adresem IP.

     Wpisz adres IP drukarki, kliknij przycisk Dalej, a następnie postępuj zgodnie z instrukcjami, aby zainstalować sterownik danego modelu drukarki.

  Dodaje drukarkę podłączoną za pomocą kabla USB do komputera z systemem Windows

  Skonfiguruj połączenie USB z drukarką w systemie Windows bez instalowania żadnych dodatkowych sterowników.

   Upewnij się, że otwarty port USB na komputerze jest dostępny. Nie podłączaj drukarki do koncentratora USB lub stacji dokującej, ponieważ drukarka może nieotrzymywać wystarczającej ilości energii do prawidłowego działania.

   Włącz drukarkę, a następnie podłącz kabel USB do drukarki oraz do portu komputera.

   Jeżeli pojawi się komunikat Znaleziono nowy sprzęt, wykonaj pojawiające się polecenia, aby zainstalować drukarkę.

    Jeśli można drukować, sterownik jest zainstalowany prawidłowo.

    Jeżeli nie można drukować, wykonaj poniższe czynności, aby dodać drukarkę w ustawieniach systemu Windows.

    Kliknij przycisk Dodaj drukarkę lub skaner, a następnie poczekaj, aż system Windows wyszuka dostępne drukarki.

     W oknie Znajdź drukarkę przez inne opcje wybierz opcję Dodaj drukarkę lokalną lub sieciową za pomocą ustawień ręcznych, a następnie kliknij przycisk Dalej.

     W oknie Wybierz port drukarki wybierz Użyj istniejącego portu, a następnie wybierz USB001: (Port wirtualnej drukarki dla USB) z rozwijanej listy, a następnie kliknij przycisk Dalej.

     Postępuj zgodnie z instrukcjami, aby zainstalować sterownik dla posiadanego modelu drukarki.

     Często zadawane pytania

     Nadal masz pytania? Znajdź dodatkowe odpowiedzi i pomoc.

     Jak używać funkcji drukarki za pomocą wbudowanego sterownika?

     System Windows obsługuje większość standardowych zadań drukowania i skanowania z użyciem wbudowanego sterownika.

      Skanowanie dokumentów i zdjęć: Wykonaj zadania skanowania za pomocą aplikacji systemu Windows, która współpracuje ze sterownikiemwbudowanym.

       Funkcja Faksowanie i skanowanie w systemie Windows: W systemie Windows odnajdź i otwórz narzędzie Faksowanie i skanowanie w systemie Windows. Kliknij polecenie Nowe skanowanie, a następnie wybierz swoją drukarkę.

       Windows Paint: W systemie Windows znajdź i otwórz narzędzie Paint. Kliknij.

       Aplikacja Skanowanie Windows: W systemie Windows wyszukaj i otwórz aplikację Skanowanie Windows. Jeżeli aplikacji nie ma na liście, kliknij pozycję Windows Scan (w języku angielskim), aby ją zainstalować.

       Konfigurowanie zadań drukowania: W zależności od aplikacji kliknij ikonę menu , a następnie kliknij pozycję Drukuj lub kliknij.

       Sprawdź szacunkowe poziomy atramentu: Sprawdź wskaźniki poziomu atramentu na panelu sterowania drukarki, jeśli są dostępne.Można też wydrukować stronę autotestu lub raport stanu drukarki.

       Zmień preferencje drukowania: W systemie Windows odnajdź i otwórz okno Drukarki i skanery. Kliknij nazwę drukarki, kliknij polecenie Zarządzaj, a następnie kliknij Preferencje drukowania na pasku bocznym.

       Faksowanie: Użyj przycisków i menu na panelu sterowania drukarki.

       Czy mogę zmienić ustawienia drukarki, jeżeli korzystam z wbudowanego sterownika?

       Jeżeli drukarka jest podłączona do sieci, otwórz stronę główną drukarki za pomocą przeglądarki internetowej, aby zarządzaćustawieniami, pobrać aktualizacje i wykonać czynności konserwacyjne.

        Upewnij się, że drukarka jest podłączona do tej samej sieci, co komputer.

        Znajdź adres IP drukarki.

         Wpisz adres IP w polu adresu przeglądarki internetowej, a następnie naciśnij klawisz Enter.

         Jeżeli pojawi się okno logowania lub certyfikatu, uzupełnij informacje, aby zakończyć otwieranie serwera EWS.

          Jeżeli zostanie wyświetlony certyfikat zabezpieczeń witryny, kliknij przycisk Kontynuuj, aby otworzyć stronę domową drukarki.

          Jeśli zostanie wyświetlone okno logowania, wpisz nazwę użytkownika admin, a następnie wpisz kod PIN z etykiety znajdującej się na spodzie lub tyle drukarki, albo hasło ustawione przez administratoradrukarki.

          Zostanie otwarta strona główna drukarki.

          Co zrobić, jeśli drukarka nie łączy się z siecią?

          Sprawdź, czy nie ma problemów z siecią, i przejrzyj wymagania konfiguracji, jeżeli drukarka nie może nawiązać połączenia.

           Sprawdź połączenie sieciowe: Umieść drukarkę i komputer lub urządzenie przenośne bliżej routera Wi-Fi, a następnie sprawdź,czy jakość sygnału jest lepsza. Spróbuj otworzyć stronę internetową, aby sprawdzić, czy połączenie z Internetem działa prawidłowo.Jeżeli połączenie Wi-Fi jest wolne lub niestabilne, uruchom router ponownie - odłącz przewód zasilający i odczekaj 15 sekund,a następnie ponownie podłącz przewód.

           Drukarka jest wyłączona lub jest w trybie uśpienia: Dotknij ekranu dotykowego drukarki lub naciśnij przycisk zasilania, abywybudzić drukarkę i przenieść ją w stan gotowości. Czasami drukarka może wskazywać stan offline, nawet gdy urządzenie jest gotowe.

           Uruchom drukarkę ponownie: Ponowne uruchomienie drukarki może usunąć ewentualne błędy i przywrócić połączenie z siecią Wi-Fi.

           Sprawdź sygnał sieci Wi-Fi drukarki: Jeżeli obok ikony Komunikacja bezprzewodowa lub przycisku znajduje się kontrolka, upewnij się, że się świeci. Sprawdź ustawienia komunikacji bezprzewodowej, aby upewnić się, że sygnałjest włączony.

           Wydrukuj raport z testu komunikacji bezprzewodowej: Znajdź model swojej drukarki na stronie internetowej Centrum obsługi klientaHP, a następnie wyszukaj Drukowanie stron autotestu, aby znaleźć dokument na temat sposobu drukowania i oceny raportu.

           Co zrobić, jeżeli drukarka nie została wykryta lub podłączona podczas konfiguracji połączenia USB?

           Sprawdź, czy kabel USB nie jest uszkodzony i czy ma zalecaną długość, a następnie ponownie uruchom drukarkę i komputer.

            Wyłącz komputer i drukarkę.

            Odłącz kabel USB od komputera i drukarki, a następnie sprawdź kabel.

             Jeżeli kabel jest uszkodzony lub dłuższy niż 3 metry, należy go wymienić.

             Jeśli kabel nie jest uszkodzony i jest krótszy niż 3 metry, podłącz kabel do innego portu USB komputera. Port powinien byćzgodny ze standardem USB 2. 0 lub wyższym. Jeśli korzystasz z koncentratora USB lub stacji dokującej, podłącz kabel bezpośredniodo komputera.

             Podłącz kabel do drukarki.

             Włącz komputer i poczekaj na zakończenie procesu rozruchu.

             Włącz drukarkę, a następnie dodaj drukarkę (Mac) lub poczekaj, aż komputer zainstaluje nowe urządzenie (Windows).

             Co zrobić, jeżeli drukarka nie została wykryta lub występuje problem z połączeniem przewodowym z siecią?

             Upewnij się, że korzystasz z nieuszkodzonego kabla sieciowego Ethernet, sprawdź, czy w pobliżu portu Ethernet drukarki świecisię zielona kontrolka, a następnie wydrukuj raport celem sprawdzenia połączenia.

              Wyłącz drukarkę, a następnie odłącz kabel sieciowy Ethernet od routera i drukarki.

              Sprawdź kabel pod kątem uszkodzeń, a następnie sprawdź, czy jest to kabel sieciowy Ethernet, a nie kabel telefoniczny.

              Uwaga:

              Kable sieciowe Ethernet i kable telefoniczne wyglądają podobnie, lecz kable sieciowe Ethernet zwykle są większe i mają nakońcu osiem widocznych przewodów.

              Podłącz ponownie kabel do innego portu Ethernet lub LAN routera, a następnie podłącz drugi koniec do portu Ethernet drukarki.

              Włącz drukarkę.

              Aby upewnić się, że połączenie zostało nawiązane, sprawdź kontrolki portu Ethernet drukarki. Dioda zielona powinna świecićsię światłem ciągłym, a pomarańczowa migać.

              Wydrukuj raport Wyniki testu sieci bezprzewodowej lub Konfiguracja sieci.

              Upewnij się, że stan sieci to Gotowa lub postępuj zgodnie z instrukcjami, aby rozwiązać problemy z siecią wskazane w raporcie.

  Podręcznik integracji systemu i usług Dell 1100 Laser Mono Printer

  Bezpośredni link do pobrania Podręcznik integracji systemu i usług Dell 1100 Laser Mono Printer

  Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

  Ostatnia aktualizacja Podręcznik integracji systemu i usług Dell 1100 Laser Mono Printer