Podręcznik aktualizacji w terenie Black And Decker Bpsp125

Podręcznik aktualizacji w terenie Black and Decker BPSP125 jest przeznaczony dla właścicieli narzędzi Black and Decker. Zawiera szczegółowe instrukcje dotyczące aktualizacji narzędzi elektrycznych i akumulatorowych w terenie. Podręcznik zawiera także informacje o zalecanych czynnościach konserwacyjnych i ostrzeżeniach dotyczących bezpieczeństwa. Aktualizacja narzędzi w terenie jest ważnym elementem utrzymania narzędzi w dobrym stanie i zapewnia bezpieczeństwo użytkownika. Podręcznik aktualizacji w terenie Black and Decker BPSP125 jest łatwy w użyciu i oferuje szczegółowe instrukcje dotyczące aktualizacji narzędzi.

Ostatnia aktualizacja: Podręcznik aktualizacji w terenie Black And Decker Bpsp125

Cena detaliczna: 376 zł

Cena pakietu

  280. 00 zł

  26%taniej

 • Darmowa dostawa od 200 zł
 • Wysyłka w ciągu 24h
 • Dostępność:Duża ilość w magazynie

  W skład pakietu wchodzą

  Taktyka walki w terenie zurbanizowanym

  Prowadzenie walki w terenie zurbanizowanym stanowi specyficzny obszar w działaniach militarnych, który jest od dawna przedmiotem zainteresowania analityków wojskowych. Cel publikacji stanowi próba zestawienia podstawowych elementów szkolenia taktycznego, niezbędnych w zamyśle autorów, do prowadzenia skutecznej walki w terenie zabudowanym tak w zakresie indywidualnego przygotowania taktycznego żołnierza, jak i taktyki na szczeblu pododdziału (zespołu ogniowego, drużyny i plutonu). Synteza ta jest..

  43. 94 zł
  59. 00 zł
  W pakiecie taniej:15. 06 złCena netto: 50. 57 zł

  Czytajwięcej

  Działania patrolowe lekkiej piechoty

  W publikacji omówiono podstawowe elementy niezbędne w ramach szkolenia taktycznego pododdziału oraz w czasie wykonywania zadań z zakresu działań patrolowych. Skrótowo ujęto zakres wyszkolenia indywidualnego żołnierzy, stanowi ono bowiem obszar szkolenia podstawowego, wskazując tylko obszary niezbędne w omawianym rodzaju działań. Autorzy skoncentrowali się przede wszystkim na taktyce sekcji ogniowej, drużyny i plutonu, których siłami realizuje się zadania stanowiące cel patrolu. W przygotowaniu p..

  63. 3 zł
  85. 00 zł
  21. 7 złCena netto: 72. 86 zł

  Czytaj

  Podstawy ratownictwa taktycznego

  Publikacja stanowi kompendium wiedzy na temat ratownictwa taktycznego oraz jego znaczenia w działaniach taktycznych piechoty dla osób niemających na co dzień do czynienia z ratownictwem medycznym.Oparta została o wytyczne Tactical Combat Casualty Care (TCCC, TC3) oraz o doświadczenia operatorów jednostek specjalnych odpowiedzialnych za działania medyczne w swoich pododdziałach. W pracy wykorzystano również obserwacje i doświadczenia Autorów jako ratowników medycznych oraz instruktorów ratown..

  40. 96 zł
  55. 00 zł
  14. 04 złCena netto: 47. 14 zł

  Czytaj

  Podstawy szkolenia taktycznego lekkiej piechoty

  Autorzy omówili podstawowe elementy niezbędne w ramach podstawowego szkolenia taktycznego żołnierza i pododdziału do szczebla sekcji ogniowej. W przygotowaniu publikacji oparto się na dostępnej literaturze przedmiotu, wykorzystując w tym zakresie doświadczenia sił zbrojnych NATO: USA, Kanady, Wielkiej Brytanii, Francji oraz Wojska Polskiego. Po raz pierwszy autorzy sięgnęli również po szeroko cytowaną w pracy literaturę w języku rosyjskim (byłe ZSRR, Federacja Rosyjska) oraz z Ukrainy i Białorus..

  44. 69 zł
  60. 00 zł
  15. 31 złCena netto: 51. 43 zł

  Czytaj

  Walka piechoty

  Książka omawia zagadnienia związane z taktyką małych pododdziałów piechoty lekkiej (ang. minor tactics). W kontekście dwóch podstawowych działań: natarcia i obrony, autorzy omówili szczegółowo główne zasady taktyki lekkiej piechoty, dowodzenie, proces planowania działania oraz nowoczesne matryce decyzyjne wspomagające proces decyzyjny i dowodzenie w walce bezpośredniej. Omówiono również metody szkolenia w celu wypracowania zdolności taktyczno-decyzyjnych kadry dowódczej i żołnierzy do szczebla p.. 2 zł
  58. 8 złCena netto: 49. 71 zł

  Czytaj

  Vademecum działań taktycznych lekkiej piechoty

  Publikacja stanowi kompendium wiedzy niezbędnej w prowadzeniu działań taktycznych lekkiej piechoty. Dzięki kompaktowej formie wydania, dowódca pododdziału będzie mógł wykorzystać w procesie planowania i przygotowania do wykonania zadania, co w warunkach dużych obciążeń (brak snu, zmęczenie i stres) może zadecydować o powodzeniu misji. W zamyśle autorów podręcznik może również stanowić skuteczne narzędzie w procesie systematyzacji i utrwalenia posiadanej wiedzy w zakresie TTPs (Tactics, Techniques..

  Czytaj

  Rejestracja produktu

  Uzyskuj ważne powiadomienia dotyczące wycofywania produktów, potwierdzenie własności Twojego produktu oraz skorzystaj z obsługi gwarancyjnej. Po prostu zarejestruj swój zakup BLACK+DECKER®.

  Dowiedz się więcej

  Części + Dokumentacja

  Profesjnalne wsparcie. Wyszukaj przedstawicieli oferujących naprawy i części zamienne przez Internet.

  Znajdź Części

  Powiadomienia dotyczące bezpieczeństwa + akcje wycofywania produktów

  Twoje bezpieczeństwo jest zawsze naszym priorytetem
  Mimo że, zdarza się to bardzo rzadko, czasami występują problemy z bezpieczeństwem dotyczące naszych produktów, wtedy pojawia się konieczność wycofania niektórych produktów z rynku. W takich przypadkach niezwłocznie przekazujemy konsumentom aktualne informacje dotyczące napraw i środków ostrożności.

  Dowiedz się więcej

  Znajdź sklep

  Najbliższy sprzedawca BLACK+DECKER® jest tuż za rogiem.

  1. HomeBrother
  2. Serwis i wsparcie
  3. Podręczniki i instrukcje

  Znajdź instrukcję obsługi lub podręcznik użytkownika do swojego urządzenia.

  Aby rozpocząć, podaj proszę model urządzenia. Znajdziesz go na samym urządzeniu lub na jego opakowaniu. Jeśli nie znasz modelu, pomożemy Ci go znaleźć.

  Jeśli nie znajdziesz swojego modelu, odwiedź stronę support. com

Podręcznik aktualizacji w terenie Black And Decker Bpsp125

Bezpośredni link do pobrania Podręcznik aktualizacji w terenie Black And Decker Bpsp125

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Podręcznik aktualizacji w terenie Black And Decker Bpsp125