Kurs szkoleniowy Epson C11c617001 Stylus C88 Color Inkjet Printer

Kurs szkoleniowy Epson C11c617001 Stylus C88 Color Inkjet Printer to wysokiej jakości drukarka atramentowa wyposażona w technologię Advanced MicroPiezo™. Drukarka ta posiada szybką i wydajną drukarkę atramentową, która może drukować do 8 stron na minutę. Urządzenie może drukować w wysokiej jakości, wykorzystując zaawansowaną technologię druku atramentowego i zapewnia wytrzymałość do użytkowania przez dłuższy czas. Drukarka jest wyposażona w oprogramowanie drukarki Epson i inne oprogramowanie systemu operacyjnego, które zapewnia wygodne użytkowanie. Kurs szkoleniowy Epson C11c617001 Stylus C88 Color Inkjet Printer jest idealnym wyborem dla wszystkich, którzy szukają wysokiej jakości drukarki atramentowej.

Ostatnia aktualizacja: Kurs szkoleniowy Epson C11c617001 Stylus C88 Color Inkjet Printer

Typ szkolenia

TC01 - Szkolenie S1 - Sterowniki PLC (moduł 1)

Zapoznanie się z rodziną sterowników firmy OMRON. Praktyczna nauka obsługi i programowania sterowników PLC. Wprowadzenie do języka LAD i środowiska CX-Programmer.

Typ szkolenia

AUTOMATYKA
Zostanie zorganizowany
1 600 zł
TC02 - Szkolenie S2 - Sterowniki PLC (moduł 2)

Zapoznanie się z zaawansowanymi funkcjami w sterownikach firmy OMRON. Praktyczna nauka obsługi i programowania sterowników serii CJ1. Każdy z uczestników szkolenia otrzymuje komplet materiałów na pamięci przenośnej.

TC07 - Szkolenie S0 - PLC Introduction

Szkolenie adresowane do osób chcących uzupełnić swoją wiedzę w zakresie podstaw zasady działania i obsługi współczesnych sterowników kompaktowych OMRON z rodziny CP1. Szkolenie pozwala zaznajomić się z wiedzą niezbędą przy codziennej eksploatacji zautomatyzowanych maszyn, poznać podstawy logiki programowania i konfiguracji sterownika.

700 złNa żądanie2 100 złTC102 — dostosowane do potrzeb uczestników szkolenie grupowe

Jest to szkolenie dostosowane do potrzeb uczestników, prowadzone dla maksymalnie 8 osób i przygotowane pod kątem ich konkretnych potrzeb. Będziemy rozwijać kurs na podstawie określonych wymagań.

KURSY DOSTOSOWANE DO POTRZEB UCZESTNIKA
1 700 zł4 900 zł900 złTC122 — Kurs szkoleniowy w zakresie konserwacji, w oparciu o robotykę

Kursy te idealnie nadają się dla personelu zajmującego się konserwacją oraz pracowników zaangażowanych w uruchamianie maszyn wyposażonych w roboty firmy Omron. Są one jednak skierowane również do osób, które pragną poznać narzędzia konserwacyjne dostępne dla tych produktów.

KONSERWACJA.
ROBOTICS
2 600 złTC13 - Szkolenie S3 - Panele operatorskie NB

Celem szkolenia jest zapoznanie uczestników z typami paneli operatorskich firmy Omron oraz praktyczna nauka obsługi i programowania paneli operatorskich serii NB. pl/pl/services-support/training/tc027-servo-motors-and-drives">TC27 - Szkolenie S6 – Serwonapędy

Szkolenie umożliwia zapozanie się ze sposobem doboru serwonapędów z uwzględnieniem specyfiki aplikacji, sposobem parametryzowania i programowania serwosterowników jedno i wieloosiowych a także modułów pozycjonujących PLC.

1 000 złTC41 - Szkolenie S5a - Czujniki wizyjne

Szkolenie umożliwia zapoznanie się z możliwościami czujników wizyjnych Omron (seria FQ2), zdobycie umiejętności ich programowania a także poznanie zasad doboru oświetlaczy specjalizowanych. Szkolenie kończy się otrzymaniem certyfikatu potwierdzającego jego odbycie.

CZUJNIKI I SYSTEM WIZYJNY
TC51 - Szkolenie S8a - Sysmac - PLC

Zapoznanie się z rodziną sterowników SYSMAC NJ. Praktyczna nauka obsługi, programowania i konfigurowania platformy systemu automatyki SYSMAC. Każdy z uczestników szkolenia otrzymuje komplet materiałów oraz pamięć przenośną z pełną dokumentacją sterowników.

SYSMAC
TC54 - Szkolenie S8b - Sysmac - Motion

Kontynuacja szkolenia S8a.

TC84 - Szkolenie S9 - Bezpieczeństwo maszyn

Zapoznanie z Dyrektywą Maszynową oraz normami bezpieczeństwa. Poznanie zasad projektowania układów bezpieczeństwa. Każdy z uczestników szkolenia otrzymuje zestaw materiałów szkoleniowych.

BEZPIECZEŃSTWO
2 400 zł
TC42 - Szkolenie S5b - Systemy wizyjne

Szkolenie umożliwia zapoznanie się z możliwościami systemów wizyjnych Omron (seria FH), zdobycie umiejętności ich programowania oraz konfigurowania hardware.

Kurs: Technologie
Druku 3D
od podstaw

Przejdź szkolenie zapewniając sobie wiedzę o rewolucyjnej technologii. Zdobędziesz niezbędne zasoby potrzebne do drukowania 3D.


Jesteśmy akredytowaną jednostką szkoleniową, spełniającą wymogi certyfikacji SUS 2. 0. Audyt przeprowadzony przez niezależną organizację certyfikującą o międzynarodowej renomie, co stanowi potwierdzenie standardu nauczania.

Czy w dzisiejszym świecie
możesz sobie pozwolić
na niewiedzę o DRUKU 3D?

Kurs to nie wszystko, mamy dla Ciebie coś jeszcze…

Zakończ kurs z wyróżnieniem

certyfikat

Zdobądź akredytowany certyfikat ukończenia szkolenia od uprawnionej jednostki szkoleniowo-rozwojowej według SUS 2.

Po obejrzeniu wszystkich odcinków kursu, będziesz mógł przystąpić do testu sprawdzającego online. Dzięki naszemu kursowi odpowiesz poprawnie na co najmniej 80% i uzyskasz imienny, akredytowany certyfikat.

Sprawdź właściwości materiałów

Box z wydrukami

Gotowe wydruki w technologiach, o których mowa w kursie spakowane do eleganckiego boxu. Pomogą Ci szybciej zidentyfikować technologię druku 3D najlepiej dopasowaną do Twoich potrzeb.

Całą wiedzę przekazaną w kursie zawarliśmy w przejrzystej formie PDF. To duża oszczędność czasu! Kiedy będziesz potrzebował wrócić do konkretnego zagadnienia – po prostu otwórz kompendium i szybko odszukaj odpowiedzi.

1. Co to jest druk 3D?
Początki, rozwój, stan obecny

Prowadzi: Milena Mosioł

2. Rodzaje technologii druku 3D

Prowadzi: Michał Bryda-Przybyszewski

3. Typowe aplikacje druku 3D

Prowadzi: Michał Bryda-Przybyszewski

Prowadzi: Konrad Kukulski

Zobacz więcej

Prowadzi: Andrzej Zakręcki

9. Druk 3D a inne metody wytwórcze

Prowadzi: Dariusz Hankus

10. Jak obliczyć opłacalność druku 3D i zwrot z inwestycji?

Prowadzi: Maciej Broś

11. Projektowanie do druku 3D – podstawowe zasady

Prowadzi: Bartłomiej Gaczorek

Prowadzi: Michał Bryda-Przybyszewski

Obejrzyj bezpłatny fragment

Zastanawiasz się czy warto? Zapisz się do naszego newslettera, a my wyślemy Ci
bezpłatny fragment kursu online druku 3D.

sprawdź dostępne

Pakiety Kursu Druku 3D


umocnij swoją pozycję na rynku

Zobacz co możesz wydrukować

Sprawdź co mówią nasi kursanci…


Kurs dobrze wprowadza w technologię druku 3D opisując różne metody i ich zastosowanie w przemyśle. Dodatkowym atutem jest duża ilość dodatkowych materiałów w postaci webinarów, na których są zgłębione bardziej techniczne i praktyczne aspekty druku. Polecam.


Jest zrobione bardzo profesjonalnie 😉 Na + Testy i ładnie uporządkowana wiedza. Myślałem że wiem dużo o druku 3d (sam jestem posiadaczem kilku drukarek) Ale o technologiach proszkowych wiedziałem niewiele. Cieszę się że mogłem poszerzyć swoją wiedzę.

Kurs bardzo dobrze wprowadza w technologie druku 3D. Jest odpowiedni zarówno dla osób zupełnie nie znających zagadnienia, jak i posiadających początkową wiedzę. Treści są przedstawione w sposób zrozumiały, uporządkowany, skondensowany. Wszystkie treści zilustrowane są praktycznymi przykładami.

Szkolenie zgodnie ze swoim tytułem wprowadza od podstaw w technologie druku 3D. Materiał jest opracowany w sposób przemyślany tak, że nawet osoby nie mające wcześniejszych doświadczeń z tą tematyką mogą dobrze zrozumieć zasady działania poszczególnych technik druku 3D. Podczas szkolenia uczestnik poznaje wiele praktycznych przykładów dotyczących technik druku, urządzeń, materiałów i gotowych produktów. Prowadzący w rzetelny sposób ukazują wady i zalety poszczególnych technik i rozwiązań.

Dlaczego zrobiliśmy
ten kurs?

Dostęp do wiedzy o tej niesamowitej technologii
jest obecnie dość ograniczony, dlatego wyszliśmy temu naprzeciw.
Chcemy poprzez edukację pomagać wdrażać technologie 3D w Polskich firmach.

Koszty drukarek wyraźnie maleją. Nie maleje za to liczba zastosowań i branż, które z nich korzystają. W oparciu o znajomość tych zastosowań dostarczamy Ci wiedzę, dzięki której zwiększysz zyski i weźmiesz udział w rewolucji Przemysł 4.

Daniel Dulian

Ukończył studia magisterskie na kierunku Wirtualizacja procesów technologicznych na Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie.
Od wielu lat zawodowo i prywatnie związany z branżą medyczną. Swoje zamiłowanie do wirtualnych technologii przenosi w świat nowoczesnej stomatologii.

Dariusz Hankus

Specjalista ds. technologii przyrostowych, od 6 lat związany z branżą druku 3D. Na co dzień zajmuje się konsultingiem oraz wdrażaniem technologii druku 3D. Certyfikowany specjalista systemów Stratasys w technologii FDM i PolyJet oraz Formlabs w technologii SLA/LFS. pl/wp-content/uploads/2021/04/Konrad_Kukulski. jpg" srcset="" alt="Konrad Kukulski"/>

Konrad Kukulski

Specjalista ds. technologii przyrostowych. Certyfikowany inżynier wdrożeniowy systemów Stratasys. Zainstalował dziesiątki urządzeń Stratasys w całej Polsce oraz przeszkolił setki użytkowników do pracy z drukarkami 3D w technologii FDM. pl/wp-content/uploads/2021/04/Maciej_Bros. jpg" srcset="" alt="Maciej Broś"/>

Maciej Broś

Ekspert ds. druku 3D z żywic fotopolimerowych. Od ponad dwóch lat specjalizuje się w technologii SLA. Certyfikowany szkoleniowiec systemów Formlabs. pl/wp-content/uploads/2021/04/Bartlomiej_Gaczorek. jpg" srcset="" alt="Bartłomiej Gaczorek"/>

Bartłomiej Gaczorek

Od 2014 roku związany z drukiem 3D. Posiada ponad 6-letnie doświadczenie w projektowaniu CAD, inżynierii odwrotnej i opracowywaniu produktów. pl/wp-content/uploads/2021/04/Michal_Bryda. jpg" srcset="" alt="Michał Bryda -Przybyszewski"/>

Michał Bryda -Przybyszewski

Publikuje artykuły o druku 3D na portalach branżowych oraz na firmowym blogu. Zajmuje się organizacją cyklicznej konferencji Forum Druku 3D, podczas której przedstawiane są najnowsze doniesienia ze świata przemysłowych rozwiązań druku 3D

Milena Mosioł

Absolwentka studiów z zakresu dziennikarstwa i komunikacji społecznej, a także zarządzania i nowych technologii w sferze publicznej. Była reporterka. Na co dzień zajmuje się pracą z technologiami przyrostowymi oraz promocją w social mediach. pl/wp-content/uploads/2021/04/ANdrzej_zakrecki1. jpg" srcset="" alt="Andrzej Zakręcki"/>

Andrzej Zakręcki

Jest absolwentem kierunku Inżynieria Mechatroniczna. Od lat zajmuje się projektowaniem i wytwarzaniem detali z wykorzystaniem technologii przyrostowych. Był współautorem projektów łazika marsjańskiego w kole naukowym AGH Space Systems. Od kilku lat związany z branżą medyczną w zakresie tworzenia rozwiązań z zakresu ortopedii. pl/wp-content/uploads/2021/04/piotr-bezubik. jpg" srcset="" alt="Piotr Bezubik"/>

Piotr Bezubik

W firmie Technology Applied odpowiada za nawiązywanie i utrzymywanie relacji z partnerami – relacji nie tylko handlowych. Ponieważ przyświeca mu misja, aby edukować rynek na temat możliwości, jakie daje przemysłowy druk 3D, jest właściwą osobą do kontaktu, oraz świadczy pomocy w zakresie technologii addytywnych. pl/wp-content/uploads/2021/04/Rafal_Lysakowski. jpg" srcset="" alt="Rafał Łysakowski"/>

Rafał Łysakowski

Absolwent Mechatroniki na Politechnice Gdańskiej. Niespełna 7 lat doświadczenia z przemysłowymi systemami produkcji przyrostowej. Od października 2018 roku Inżynier serwisu maszyn EOS pracujących w technologii SLS. pl/wp-content/uploads/2021/04/Lukasz. jpg" srcset="" alt="Łukasz Żrodowski"/>

Łukasz Żrodowski

Wynalazca z Politechniki Warszawskiej. Przez cały okres działalności naukowej zajmuje się technikami druku 3D i nowymi materiałami do druku. Pełni funkcję prezesa zarządu spółki AMAZEMET spin offu Politechniki Warszawskiej powołanego w celu komercjalizacji nowych technologii do druku 3D metali i ich stopów.

Platforma www. SzkoleniaDruk3D. pl

To certyfikowany program szkoleniowy przeznaczony dla osób zarówno początkujących jak i zaznajomionych z technologiami druku 3D, od hobbystów i studentów po inżynierów, lekarzy, nauczycieli czy kadrę kierowniczą. 

Treść kursu zaprojektowali specjaliści z branży. Jest kompilacją unikalnej wiedzy przekazanej w przejrzystej formie zapewniając kursantom wiedzę i pewność potrzebną do zastosowania druku 3D w ich otoczeniu. 

W ciągu kilku godzin nagrań zdobędziesz wiedzę niezbędną do korzystania z technologii druku 3D i swobodnego poruszania się po wielowymiarowym krajobrazie wytwarzania przyrostowego i nauczysz się podstaw projektowania części przeznaczonych do druku 3D.

W tym kursie zmierzysz się z rzeczywistymi przykładami, dowiesz się jak planować poszczególne procesy i poznasz niezbędne zasoby dzięki którym będziesz mógł wyobrażać sobie, projektować i budować lepszy świat dzięki drukowi 3D. Nowe kompetencje o wytwarzaniu przyrostowym będziesz w stanie zaadaptować do potrzeb w Twoim otoczeniu prywatnym i zawodowym.

Co zyskujesz po ukończeniu kursu?

  • Zapoznasz się z materiałami (polimery, żywice, metale i kompozyty) wykorzystywanymi w druku 3D oraz dowiesz się w jaki sposób korzystać z ich właściwości w dostępnych technikach wytwarzania. 
  • Zaznajomisz się z branżowym słownictwem niezbędnym do poruszania się po złożonym świecie urządzeń, materiałów i zastosowań druku 3D.
  • Nauczysz się identyfikować jak, kiedy i gdzie druk 3D tworzy wartość rynkową produktu – od koncepcji po wdrożenie.
  • Będziesz potrafił wybierać najbardziej adekwatne materiały i technologie do konkretnych zastosowań.
  • Poznasz metody potrzebne do oszacowania opłacalności druku na podstawie jego kosztu produkcji i wydajności.
  • Będziesz w stanie uzasadnić stworzenie produktu, który ma być wykonany przy użyciu technologii addytywnej i porównasz z konwencjonalnymi metodami wytwarzania.
  • Zyskasz nowatorskie spojrzenie na transformację cyfrowo-fizyczną i nadasz sens Industry 4. 0 

Czym tak naprawdę jest druk 3D?

Druk 3D to proces, który służy do budowania obiektu 3D na podstawie modelu CAD (ang. computer aided design). To wytwarzanie addytywne, w którym materiał jest dodawany warstwa po warstwie, w przeciwieństwie do usuwania materiału z bloku. 

Ten sposób jest dużo bardziej konfigurowalny, a marnotrawstwo środków znacząco spada, więc tworzenie dowolnego obiektu za pomocą drukarki 3D jest znacznie tańsze, szybsze i dokładniejsze.

Drukarki 3D są łatwo dostępne na rynku, a ich wzrost w liczbach ma ogromne tempo. Tym samym co raz więcej firm decyduje się na świadczenie usług w tej branży. 

Druk 3D ma szerokie zastosowanie, np. drukowanie leków dla farmacji, budowanie części w przemyśle kosmicznym, projektowaniu tkanin itd. Ma również zastosowanie w protetyce ludzi, elementach mechanicznych, a ostatnio nawet w drukowanych naczyniach krwionośnych i żywności.

Dla kogo jest to szkolenie?

Zainteresowani na każdym etapie kariery, którzy chcą zdobyć wiedzę i obycie z projektowaniem i wdrażaniem innowacyjnych zastosowań wytwarzania przyrostowego w całym cyklu życia produktu. Kurs jest celowo zaprojektowany tak, aby początkujący z łatwością przyswoili jego pełną wartość.

Szczególną uwagę do kursu powinni przykuć: inżynierowie, stomatolodzy, nauczyciele, pracownicy naukowi, lekarze, artyści, majsterkowicze. Tysiące z nich codziennie wciela kompetencje o druku 3D w swoim życiu zawodowym i prywatnym.

Kurs opracowaliśmy także z myślą o osobach bez doświadczenia w druku 3D, aby wzmocnić ich pozycję na rynku pracy. Dzięki naszemu kursowi będą umiały dokonywać świadomych decyzji związanych z zastosowaniem druku 3D oraz rozróżniać podstawowe technologie addytywne i ich zastosowania

Zaprojektuj swoją przyszłość z technologią Druku 3D.


UCZ SIĘ DZIAŁAJĄC

Przećwicz procesy i metody za pomocą quizów po każdym odcinku oraz przejdź test podsumowujący po ukończeniu szkolenia.

UCZ SIĘ OD NAJLEPSZYCH

Zastosuj się do wskazówek profesjonalistów podczas pracy nad projektami opartymi na prawdziwych przykładach.

UCZ SIĘ NA ŻĄDANIE

Uzyskaj dostęp do wszystkich treści online 24/7 i oglądaj filmy nawet w podróży.

ROZWAŻ I WDRÓŻ

Wnieś nowe umiejętności do swojej organizacji wykorzystując przedstawione przykłady jako źródła inspiracji. 

POKAŻ SWÓJ SUKCES

Zdobądź akredytowany certyfikat ukończenia szkolenia od uprawnionej do jego wystawienia jednostki szkoleniowo-rozwojowej według SUS 2. 0

ZADAWAJ PYTANIA EKSPERTOM

Uzyskaj głębszy wgląd w swoje zadania konsultując się z instruktorami szkolenia, którzy chętnie Ci pomogą.

Druk 3D pozwala na szybką i relatywnie tanią produkcję w praktycznie każdych warunkach – wystarczy posiadać projekt obiektu, odpowiednie urządzenie oraz materiał.

Czy w dzisiejszym świecie możesz sobie pozwolić na niewiedzę w zakresie drukowania 3D i wytwarzania przyrostowego? 

Nasz kurs szkoleniowy z zakresu druku 3D oferuje wyjątkową okazję do zbadania i znalezienia właściwej odpowiedzi, zapewniając praktyczne doświadczenie, bez moralizowania i nachalnych ofert sprzedażowych. Jesteśmy niezależnymi ekspertami w zakresie projektowania i technologii druku 3D.

Szkolenie z druku 3D zostało opracowane i przeprowadzone przez doświadczonych ekspertów.

Druk 3D to ekscytująca technologia o szerokim zastosowaniu ale musisz najpierw ją dobrze poznać, żeby z łatwością ocenić potencjał, który wykorzystasz w swoim otoczeniu. To szkolenie jest odpowiedzią na wymagania współczesnego rynku nowych technologii. Zapewnia szybkie poznanie niesamowitych możliwości jakie niesie za sobą druk 3D pod kątem ich późniejszego wdrożenia.

KURS OBEJMUJE ZORGANIZOWANY INSTRUKTAŻ W POSTACI:

– 12 praktycznych demonstracji wideo ze skondensowaną wiedzą

– przeglądu różnych technik i materiałów drukowania 3D

– porównania wad i zalet różnych technologii druku 3D

– quizów gruntujących wiedzę po każdym odcinku

– praktycznego treningu z oprogramowania do projektowania 3D

– dostępu do zapisu ponad 14h unikalnych webinarów od naszych ekspertów

– metody obliczania gdzie, jak i kiedy wydrukowany produkt jest najbardziej opłacalny

– 75 stron kompendium wiedzy z kursu w przejrzystym PDFie

– rzeczywistych przykładów świadczących o tym, że druk 3D działa

– nadania akredytowanego certyfikatu ukończenia kursu

Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Ceny podane na stronie to kwoty brutto.
Wystawiamy FV. Potrzebujesz proformy? Kupujesz z zagranicy?
Napisz na info@szkoleniadruk3d. pl

Tyle czasu pozostało do zakończenia przedsprzedaży:

Sponsor tytularny nagrody głównej

Kurs szkoleniowy Epson C11c617001 Stylus C88 Color Inkjet Printer

Bezpośredni link do pobrania Kurs szkoleniowy Epson C11c617001 Stylus C88 Color Inkjet Printer

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Kurs szkoleniowy Epson C11c617001 Stylus C88 Color Inkjet Printer