Książka instruktażowa Haier Cf 205

Książka instruktażowa Haier CF 205 to wyjątkowe narzędzie, które pomoże Ci zrozumieć i zoptymalizować wszystkie funkcje i funkcjonalności Twojego urządzenia. Ta książka zawiera szczegółowe informacje na temat instalacji, użytkowania i konserwacji urządzenia Haier CF 205, a także wskazówki dotyczące bezpieczeństwa i radzenia sobie z problemami. Książka instruktażowa zawiera również schematy, zdjęcia i instrukcje, dzięki którym można w pełni wykorzystać wszystkie funkcje urządzenia. Z książki instruktażowej można dowiedzieć się o wszystkich możliwościach i funkcjach urządzenia Haier CF 205 oraz jak dbać o jego długotrwały i bezproblemowy użytkowanie.

Ostatnia aktualizacja: Książka instruktażowa Haier Cf 205

Darmowa aplikacja na Twój telefon

Książki instruktażowe

48, 00 

Czwarta część z serii książek o technice filcowania.

  • Opis

„Magia filcowania: szale, część 2” zawiera 14 rozdziałów, w których przedstawione są techniki tzw. nunofilcu czyli łączenia wełny z tkaninami. Krok po kroku przedstawione jest wykonanie szali tworzonych na bazie tkaniny jedwabnej, dzianiny lnianej i moherowej. Znajdują się tu różne sposoby na tworzenie brzegów (prostych i falujących, szerszych i węższych, ażurowych lub zakończonych dredami). Pokazane jest jak tworzyć ornamenty, motywy kwiatowe, obrazy, formy przestrzenne. W tej książce znaleźć można także szale z jedwabnymi różami, koronką oraz silk laps’em.

Tytuł: Magia filcowania: szale, część II
Autor: Irena Biskup, Justyna Wróbel-Mikołajczyk
Wydawnictwo: Pawie Oczko

Okładka: Miękka
Ilość stron: 168
Wymiary: 275 × 204 mm

Książki instruktażowe

48, 00 

Trzecia część z serii książek o technice filcowania.

  • Opis

„Magia filcowania: szale, część 1” zawiera 14 rozdziałów, w których przedstawione są techniki tworzenia szali filcowych. W części tej krok po kroku przedstawione jest wykonanie szali z wykorzystaniem delikatnych czesanek, prefilcu oraz silk laps’u. Znajdują się tu szale delikatne jak mgiełka i cieplejsze o ciekawych formach. Tworzone są falbany, warkocze, ażury, formy przestrzenne oraz faktury z użyciem wełny przędzonej, a także loków, wełnianego groszku czy kawałków jedwabiu.

Tytuł: Magia filcowania: szale, część I
Autor: Irena Biskup, Justyna Wróbel-Mikołajczyk
Wydawnictwo: Pawie Oczko

Okładka: Miękka
Ilość stron: 168
Wymiary: 275 × 204 mm

Książka instruktażowa Haier Cf 205

Bezpośredni link do pobrania Książka instruktażowa Haier Cf 205

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Książka instruktażowa Haier Cf 205