Krótka instrukcja obsługi i informacje serwisowe Asus Rt Ac68r

ASUS RT-AC68R to wysoce zaawansowane router Wi-Fi, który został zaprojektowany z myślą o domowym użytkowniku. Urządzenie posiada szeroki zakres funkcji, w tym wbudowany serwer VPN, a także możliwość łatwej konfiguracji sieci. Router jest łatwy w konfiguracji i obsłudze, a instrukcja obsługi wyjaśnia wszystkie funkcje i opcje routera. Router oferuje również wsparcie techniczne, które pomaga w rozwiązywaniu problemów z działaniem lub konfiguracją urządzenia. ASUS RT-AC68R to doskonały router Wi-Fi do użytku domowego, który zapewnia wytrzymałe połączenie o wysokiej wydajności i łatwą w użyciu instrukcję obsługi.

Ostatnia aktualizacja: Krótka instrukcja obsługi i informacje serwisowe Asus Rt Ac68r

Czy wiesz, że dziennie dodajemy kilkanaście instrukcji obsługi całkowicie bezpłatnie?Dlatego jeśli szukasz instrukcji do produktu, wpisz jego nazwę w wyszukiwarce, a następnie kliknij enter.

Pamiętaj, że zawsze możesz zamówić instrukcję do każdego produktu zporównywarki produktów.Za darmo!

Rozwiń

Oficjalne Wsparcie | ASUS Polska

zapytał(a) 04. 11. 2010 o 19:41

napisz krótką instrukcje obsługi komputera.?

napisz ciee proszee. hehe niewiem jak to napisac

To pytanie ma już najlepszą odpowiedź, jeśli znasz lepszą możesz ją dodać

1 ocena Najlepsza odp: 100%

Najlepsza odpowiedź

1/włącz komputer
2. wybierz użytkownika
3. Rób co tam chesz

Odpowiedzi

no to możę wybierz sobie jakiś konkretny temat np jak używac kalulatora w kompie, albo painta worda co kolwiek, albo jak zacząć przeglądać internet
pierwsze jest pewne WŁĄCZ KOMPUTER

Po uruchomieniu komputera przyciskiem znajdującym się w przedniej części komputera pojawi się ekran Biosu po czym rozpocznie się ładowanie systemu. Jeżeli lądowanie nie rozpocznie się może to oznaczać że system jest uszkodzony lub komputer nie może odczytać danych z dysku. Po uruchomieniu systemu powita cie ekran powitalny. Może on się różnić w zależności od zainstalowanego systemu. Podstawowym urządzeniem wejściowym komputera jest klawiatura z której możesz wprowadzić polecenia do wykonania. Jeżeli twój system posiada interfejs graficzny (GUI) można wykorzystać mysz jako dodatkowy wskaźnik do zarządzania procesami. Mysz odwzorowuje swój ruch po powierzchni na ekranie komputera w postaci kursora. Posiada ona również przyciski którymi można wykonywać dodatkowe operacje. Aplikacje i programy uruchomisz przez wpisanie odpowiedniej komendy do konsoli użytkownika lub wybranie danej pozycji z listy menu. Szczegółowe informacje dotyczące obsługi programów znajdziesz w zakładce HELP/POMOC tych programów. Życzymy miłej i owocnej pracy.

Tekst trochę kulawy. Zezwalam na jego kopiowanie:P

Tu masz naprzykład: [LINK] Jak by co to pisz
Chyba to to, aczkolwiek ręki sobie nie dam uciąć: mojainformacja. blogspot. com jak byś czegoś nie ogarniał to śmiało pytaj:)
1. Włącz komputer
2. Skorzystaj z myszki
3. Skorzystaj z klawiatury
4. Skorzystaj z monitora
5. Skorzystaj z internetu
6. Wyłącz komputer.

Oczywiście, zalety też są.
W sumie, to można poczytać: [LINK]

Uważasz, że ktoś się myli?

lub

Krótka instrukcja obsługi i informacje serwisowe Asus Rt Ac68r

Bezpośredni link do pobrania Krótka instrukcja obsługi i informacje serwisowe Asus Rt Ac68r

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Krótka instrukcja obsługi i informacje serwisowe Asus Rt Ac68r