Instrukcja szybkiego startu instalacji 2wire Homeportal 1000sw

Instrukcja szybkiego startu instalacji 2wire Homeportal 1000sw oferuje szybkie i łatwe w instalacji rozwiązanie dla użytkowników, którzy chcą przystąpić do sieci bezprzewodowej. Instalacja jest prosta i szybka, a urządzenie jest łatwe w konfiguracji. Na początku należy podłączyć modem 2wire Homeportal 1000sw do komputera za pośrednictwem portu Ethernet. Następnie, użytkownik musi wprowadzić wymagane informacje do konfiguracji sieci. Gdy sieć jest skonfigurowana, można korzystać z sieci bezprzewodowej. 2wire Homeportal 1000sw oferuje wysokie bezpieczeństwo sieci i szybkie prędkości transmisji danych, dzięki czemu pozostajesz bezpieczny i łączysz się z siecią szybko i wygodnie.

Ostatnia aktualizacja: Instrukcja szybkiego startu instalacji 2wire Homeportal 1000sw

Jak korzystać?

Naszym celem jest zapewnienie Ci jak najszybszego dostępu do treści zawartych w instrukcji obsługi urządzenia 2Wire HomePortal 1000SW. Korzystając z podglądu online możesz szybko przejrzeć spis treści i przejść do strony, na której znajdziesz rozwiązanie swojego problemu z 2Wire HomePortal 1000SW.

Dla Twojej wygody

Jeżeli przeglądanie instrukcji 2Wire HomePortal 1000SW bezpośrednio na tej stornie nie jest dla Ciebie wygodne, możesz skorzystać z dwóch możliwych rozwiązań:

  • Przeglądanie pełnoekranowe - Aby wygodnie przeglądać instrukcję (bez pobierania jej na komputer) możesz wykorzystać tryp przeglądania pełnoekranowego. Aby uruchomić przeglądanie instrukcji 2Wire HomePortal 1000SW na pełnym ekranie, użyj przycisku Pełny ekran.
  • Pobranie na komputer - Możesz również pobrać instrukcję 2Wire HomePortal 1000SW na swój komputer i zachować ją w swoich zbiorach. Jeżeli nie chcesz jednak marnować miejsca na swoim urządzeniu, zawsze możesz pobrać ją w przyszłości z ManualsBase.

Instrukcja obsługi 2Wire HomePortal 1000SW

Advertisement
Wersja drukowana

Wiele osób woli czytać dokumenty nie na ekranie, lecz w wersji drukowanej. Opcja wydruku instrukcji również została przewidziana i możesz z niej skorzystać klikając w link znajdujący się powyżej - Drukuj instrukcję. Nie musisz drukować całej instrukcji 2Wire HomePortal 1000SW a jedynie wybrane strony. Szanuj papier.

Streszczenia

Poniżej znajdziesz zajawki treści znajdujących się na kolejnych stronach instrukcji do 2Wire HomePortal 1000SW. Jeżeli chcesz szybko przejrzeć zawartość stron znajdujących się na kolejnych strinach instrukcji, możesz z nich skorzystać.

Instalacja i uruchomienie programu - szybki start

5. Aby uruchomić program klikamy:Start - RESET2 - R2płatnik w. 10. x (lub R2płatnikPRO w. x lub R2płatnikSBO w. x) lub w ikonę programu na pulpicie.

6. Aby wydrukować instrukcję obsługi (jeśli jej nie mamy) klikamy:Start - RESET2 - Instrukcja użytkownika

7. Przy pierwszym uruchomieniu wczytujemy licencję z płyty instalacyjnejlub internetu, albo rejestrujemy wersję DEMO lub START.

Licencję możemy wczytać później (po zakupie programu),nie tracąc danych wprowadzonych w czasie pracy na wersji demonstracyjnej.

8. Przy pierwszym uruchomieniu program tworzy bazę danych na serwerze SQL.Musimy tylko podać parametry dostępu do serwera, czyli jego nazwę i hasło.Możemy również określić własną nazwę tworzonej bazy.

Jeśli serwer SQL zainstalowany został wraz z programem, parametry dostępoweserwera podstawiają się automatycznie, wystarczy je zaakceptować.

9. Po utworzeniu bazy danych wybieramy przykładowy zestaw danych:

  • Definicje standardowe - w celu rozpoczęcia normalnej pracy

  • Definicje standardowe z przykładowymi danymi - w celu przejrzenia możliwościsystemu przy próbnej pracy z przykładowymi danymi

1. Upewniamy się czy na twardym dysku jest przynajmniej 600 MB wolnego miejsca.

2. Wkładamy firmową płytę z wersjami demonstracyjnymi do napędu CD-ROM.

3. Po ukazaniu się na ekranie obrazka z firmową płytą klikamy w pozycjęR2płatnik (lub R2płatnikPRO lub R2płatnikSBO).

Jeśli obraz płyty się nie ukaże, to z menu Start wybieramy komendę Uruchom, klikamy w przycisk Przeglądaj i z głównego folderu płyty wybieramy Instaluj. exe po czym klikamy Otwórz i OK.

4. Po kliknięciu w przycisk Dalej instalacja standardowa spowoduje automatyczne zainstalowanie programu w katalogu domyślnym. Wraz z programem zainstaluje się bezpłatna wersja serwera bazy danych Microsoft SQL Server w wersji Express.

Jeśli chcemy określić własny katalog docelowy lub wykorzystać zainstalowany już wcześniej serwer MS SQL, albo jeśli chcemy zainstalować wersję sieciową to wybieramy instalację szczegółową.

2WireHP OpenView Storage Area Manager 5 TB LTU license J5369AA SNM Instrukcja Posiadacza

Popularność:

1832 wyświetleniaPrzelicz strony:13 stronyTyp pliku:PDFRozmiar pliku:132 Kb

Instrukcja szybkiego startu instalacji 2wire Homeportal 1000sw

Bezpośredni link do pobrania Instrukcja szybkiego startu instalacji 2wire Homeportal 1000sw

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Instrukcja szybkiego startu instalacji 2wire Homeportal 1000sw