Instrukcja instalacji, konserwacji i rozwiązywania problemów Haier Hw80 12829

Instrukcja instalacji, konserwacji i rozwiązywania problemów Haier Hw80 12829 jest przeznaczona do pomocy w instalacji, konserwacji i rozwiązywania problemów związanych z produktem Haier Hw80 12829. Instrukcja zawiera proste instrukcje, które pozwolą użytkownikom na szybkie i bezpieczne skonfigurowanie i używanie produktu. Instrukcja zawiera także informacje na temat często spotykanych problemów i jak je rozwiązywać, wraz z wskazówkami dotyczącymi konserwacji i ochrony produktu. Instrukcja instalacji, konserwacji i rozwiązywania problemów Haier Hw80 12829 jest dostępna online i można ją pobrać bezpłatnie, aby uzyskać więcej informacji na temat użytkowania produktu.

Ostatnia aktualizacja: Instrukcja instalacji, konserwacji i rozwiązywania problemów Haier Hw80 12829

Pełną treść regulaminów poszczególnych rodzajów gwarancji można uzyskać po kliknięciu odpowiedniej oferty gwarancyjnej.


Europejski system gwarancyjny na sprzęt do przetwarzania obrazu (EWS)

Firma Canon oraz członkowie EWS gwarantują dobry stan techniczny produktu w okresie gwarancyjnym. Jeśli sprzęt okaże się wadliwy w okresie gwarancyjnym, zostanie przyjęty do bezpłatnej naprawy w autoryzowanym punkcie serwisowym firmy Canon w jednym z krajów objętych gwarancją EWS.

Niniejsza gwarancja realizowana w punkcie serwisowym dotyczy produktów Canon przeznaczonych na rynek Europejskiego Obszaru Gospodarczego („EOG” – Unia Europejska, Islandia, Liechtenstein i Norwegia), Szwajcarii oraz Wielkiej Brytani (i na nim zakupionych).

Z bezpłatnej usługi EWS można skorzystać tylko za okazaniem karty gwarancyjnej wraz z oryginałem faktury/paragonu wystawionego klientowi przez sprzedawcę. Na karcie gwarancyjnej musi znajdować się: (a) imię i nazwisko nabywcy (b) nazwa i adres sprzedawcy (c) nazwa modelu i numer seryjny zakupionego produktu (d) data zakupu produktu. Firma Canon zastrzega sobie prawo do odmowy naprawy gwarancyjnej, jeśli powyższe informacje nie będą kompletne lub zostaną usunięte bądź zostaną zmienione po zakupie produktu przez użytkownika.

Firma Canon może naprawić produkty lub wymienić je bądź ich elementy na nowe lub naprawione części o parametrach i niezawodności równoważnych z nowymi produktami. Firma Canon może również zastąpić produkty ich odpowiednikami, jeśli produkcja oryginalnego modelu została przerwana. Naprawione części lub produkty będą wykorzystane wyłącznie wtedy, gdy będzie to dopuszczalne w ramach ustawowego prawa kraju, w którym ma zastosowanie niniejsza gwarancja.

1. Okres gwarancyjny

Niniejsza gwarancja jest ważna przez dwa lata* od daty zakupu przez klienta zgodnie z informacjami zawartymi w wyżej wymienionych dokumentach.

* Seria PIXMA G: dwa lata lub 30 000 wydruków, w zależności od tego, co nastąpi wcześniej.

PIXMA G550/650: dwa lata lub 10 000 wydruków, w zależności od tego, co nastąpi wcześniej.

2. Korzystanie z usługi gwarancyjnej

Usługa gwarancyjna jest dostępna w autoryzowanych punktach serwisowych firmy Canon.

Wszelkie koszty bezpiecznego transportu produktu do i z punktu serwisowego ponosi klient. Jeśli produkt zostanie przeniesiony do kraju, który nie jest objęty systemem EWS i w którym nie jest honorowana karty gwarancyjna, należy dostarczyć produkt do kraju zakupu, aby skorzystać z gwarancji.

3. EWS – członkowie:

Aby uzyskać szczegółowe informacje o gwarancji w poszczególnych krajach, skontaktuj się z odpowiednim członkiem EWS.

4. Ograniczenia

Firma Canon oraz członkowie EWS nie obejmują gwarancją:– okresowych badań sprawności urządzeń, konserwacji, naprawy ani wymiany części ze względu na normalne zużycie;– materiałów eksploatacyjnych;– oprogramowania;– części, które ulegają zużyciu (np. głowic wideo, części optycznych projektora, poduszeczek wchłaniających zużyty atrament i rolek prowadzących), a także materiałów eksploatacyjnych i akcesoriów (np. baterii i nośników danych), w tym m. in. kaset, płyt DVD, kart pamięci i odłączanych dysków twardych używanych z tym produktem;– uszkodzeń spowodowanych przez modyfikacje przeprowadzane bez zgody firmy Canon;– kosztów poniesionych przez usługodawców Canon w procesie dokonywania wszelkich zmian lub modyfikacji produktu niezbędnych do spełnienia określonych standardów bezpieczeństwa lub specyfikacji technicznych obowiązujących w danym kraju ani jakichkolwiek innych kosztów regulacji produktu w wyniku specyfikacji, które uległy zmianie od daty dostawy produktu;– szkód wynikających braku zgodności produktu z określonymi standardami lub specyfikacjami obowiązującymi w kraju innym niż kraj zakupu.

Naprawa gwarancyjna jest wykluczona, jeśli powodem powstania uszkodzenia lub wad były następujące czynniki:– niewłaściwa lub nadmierna eksploatacja produktu niezgodnie z instrukcją obsługi, instrukcją użytkownika i/lub odpowiednimi dokumentami, w tym, bez ograniczeń, nieprawidłowe przechowywanie, upuszczanie, poddawanie urządzenia nadmiernymi przeciążeniom, uszkodzenia spowodowane korozją, brudem, wodą lub piaskiem;– naprawy, modyfikacje lub czyszczenie wykonywane w nieautoryzowanym przez firmę Canon centrum serwisowym;– uszkodzenie spowodowane bezpośrednio przez użycie części zamiennych, oprogramowania lub materiałów eksploatacyjnych (takich jak atrament, papier, toner lub baterie), które nie są zgodne z tym produktem. Zgodność z danym projektorem firmy Canon powinna być wskazana na opakowaniu, ale można ją zagwarantować tylko w przypadku używania oryginalnych części zamiennych, oprogramowania i materiałów eksploatacyjnych, ponieważ zostały one przetestowane. Zalecamy sprawdzenie zgodności przed użyciem.– podłączanie produktu do sprzętu, który nie został zatwierdzony przez firmę Canon;– niewłaściwe pakowanie produktu w celu przekazania go do autoryzowanego centrum serwisowego firmy Canon;– wypadki lub katastrofy bądź przyczyny niezależne od firmy Canon, w tym m. uderzenia pioruna, woda, ogień, zakłócenia porządku publicznego i niewłaściwa wentylacja.

5. Inne

Naprawa może się opóźnić, jeśli jest wykonywana poza pierwotnym krajem zakupu, ponieważ produkt nie jest jeszcze sprzedawany w innym kraju lub został sprzedany w wersji przystosowanej do użytku w konkretnym kraju. W efekcie niektóre części zamienne do projektora mogą nie być dostępne kraju naprawy.

Wyłączną odpowiedzialnością klienta jest tworzenie kopii zapasowych i zapisywanie plików oprogramowania oraz programów przed naprawą, aby móc przywrócić je po jej ukończeniu.

Firma Canon nie ponosi odpowiedzialności za żadne inne roszczenia, w tym m. za utratę nośników lub danych itp., których nie określono w niniejszej gwarancji. W przypadku zwrotu produktu do serwisu gwarancyjnego należy spakować go bardzo ostrożnie, zabezpieczyć go oraz załączyć dowód sprzedaży i kartę gwarancyjną, instrukcje naprawy oraz (jeżeli ma zastosowanie) próbkę nośnika, na którym przechowywane są zdjęcia zrobione za pomocą produktu. Niniejsza gwarancja nie wpływa na ustawowe prawa klienta na mocy stosownych krajowych praw ani na prawa klienta w stosunku do sprzedawcy, które wynikają z umowy zakupu/sprzedaży. W przypadku braku jakichkolwiek obowiązujących krajowych przepisów prawa niniejsza gwarancja będzie jedynym i wyłącznym środkiem zaradczym, a firma Canon, jej spółki zależne i członkowie EWS w żadnym wypadku nie ponoszą odpowiedzialności za przypadkowe lub następcze szkody wynikające z naruszenia jawnej lub dorozumianej gwarancji na ten produkt.

Korzystaj z tej strony, aby skonfigurować swoje urządzenie i poznać wszystkie jego możliwości.

© CANON INC. 2023

Znaleziono około 23 wyników dla: canon zablokowana karta

 • Zablokowana karta MicroSDHC 8Gb

  Witam.Ok. 3-4 tygodni temu zakupiłam na Allegro kartę MicroSDHC 8Gb z adapterem do aparatu cyfrowego. Z początku wszystko działało dobrze, lecz po 2 tyg zaczęły się z nią problemy. Po zrobieniu zdjęć w trybie ogladania fotke pokazywało znak zapytania i napis 'niezidentyfikowany obraz'. Na komputerze...

  Naprawa nośników i odzysk danych 14 Sie 2011 14:41Odpowiedzi: 1 Wyświetleń: 2877

 • Karta SD - Jaki czytnik do blokady zapisu?

  Żeby rozwiać wątpliwości, rozebrałem swój czytnik. Na zdjęciach widać:- czytnik z kartą odblokowaną (suwak w gnieździe karty SD)- z kartą zablokowaną (suwak wysunięty poza obudowę gniazda SD)- jak i sam winowajca: blaszka (styk? ) sprawdzająca czy suwak jest w pozycji LOCK czy nie....

  Komputery Co kupić? 25 Lip 2015 00:36Odpowiedzi: 19 Wyświetleń: 8643

  Błąd karty Canon Powershot A540

  Proszę o pomoc! Aparat cyfrowy Canon Powershot A540. Wkładałem różne karty pamięci SD oczywiście ustawione w tryb do zapisu. Przy wszystkich ten sam komunikat: "Błąd karty pamięc". "Zablokowana karta! ". W innych urządzeniach karty sprawne. Poza tym w aparacie nie działają niektóre przyciski tj "^", ">",...

  Aparaty Fotograficzne Serwis 13 Sty 2010 07:10Odpowiedzi: 2 Wyświetleń: 3435

  canon powershot sx20 is - błąd karty pamięci canon powershot sx20 is

  tak próbowałem wciąż wyskakuje zablokowana karta

  28 Wrz 2014 13:12Odpowiedzi: 8 Wyświetleń: 3531

  Canon PowerShot A510, przepięcie portu USB

  Tak też zrobiłem. Kupiłem adapter i podłączyłem dysk z laptopa ACER 2350 do innego laptopa i zgrałem dane. Gdzieś na forum przeczytałem, że co do gniazd USB to mam uszkodzone te na przednim panelu obudowy kompa stacjonarnego. I że porty te wychodzące z płyty głównej powinny być dobre. Więc dziś tam podłączyłem...

  15 Paź 2010 13:05Odpowiedzi: 2 Wyświetleń: 1947

  Canon PowerShot S31S. Ustawienie daty wykonania zdjęcia.

  co zrobiłeś z linkiem??Poczytaj więcej na tej stronie, kartę trzeba specjalnie przygotować.Tzn. analogicznie jak dla modelu S5IS; zobacz [url=]TU.Po zablokowaniu karty przed zapisem aparat uruchomi się z nakładką.

  14 Sie 2009 22:47Odpowiedzi: 4 Wyświetleń: 2115

  canon 1000D - Canon 1000D - nie można sformatować karty

  Witam,Jakiś czas temu zablokowało mi sie karta w slocie. Próbując ja wyciągnąć uległa uszkodzeniu (obudowa karty). Karta działała poprawnie.Zakupiłem nową większa kartę i tu zaczęły się problemy, nie mogłem jej włożyć. Jak się okazało część poprzedniej uszkodzonej karty pozostała slocie. Po delikatnym...

  28 Paź 2014 10:51Odpowiedzi: 2 Wyświetleń: 1650

  Canon SX10IS - Po włożeniu SD komunikat błędu.

  (at)gajmix, masz rację, zimny lut na najmniejszym styku karty, przelutowanie pomogło wszystko chodzi bez zarzutu. Pospieszyłem trochę z tematem zanim rozkręciłem aparat, bo myślałem, że to coś poważniejszego.(at)Zygaqra, trochę głupie pytanie, ale kto pyta nie błądzi - oczywiście, że były odblokowane,...

  27 Wrz 2012 08:52Odpowiedzi: 3 Wyświetleń: 1332

  Canon A60 Brak obrazu. Uszkodzona przesłona obiektywu.

  Witam dostalem od zanjomego aparat canon a60 a usterka ktora oznaczala "E18" co oznacza ze jest zablokowany obiektyw i nie moze sie cofnac przez to nie pracowal aparat tylkio sie wylaczal. A wiec poszukalem pomocy na stronoie elektroda i znalazlem sciaglem schemat aparatu rozebralem i cosie okazala...

  Inne Serwis 15 Wrz 2006 21:41Odpowiedzi: 5 Wyświetleń: 3722

  CANON A610 - błąd karty pamięciowej

  WitamAparat po włączeniu wyrzuca "Błąd karty pamięciowej" i "Karta zablokowana". Wcześniej kilka razy zdarzyło się coś podobnego, ale po mniej więcej godzinnym odpoczynku wszystko wracało do normy. Teraz usterka już się sama naprawić nie chce:( Karta jest na 100% dobra bo po włożeniu do czytnika...

  09 Cze 2008 14:57Odpowiedzi: 4 Wyświetleń: 7220

  Sprzedam] Canon Power Shot A2100 IS 12MPix Nowy Gwarancja

  Canon PowerShot A2100 ISMoja cena: 699 złNiewielki aparat PowerShot A2100 IS oferuje rozdzielczość 12, 1 megapikseli i 6-krotne zbliżenie optyczne. Przełączenie aparatu na tryb Smart Auto lub Łatwy pozwala każdemu wykonywać świetne zdjęcia dzięki technologii wykrywania ujęć firmy Canon....

  Ogłoszenia Elektronika 09 Gru 2009 01:21Odpowiedzi: 1 Wyświetleń: 1437

  Canon 20D zepsuty moduł zasilania

  Możliwe że to tylko uszkodzony mikroprzełącznik przy klapce karty pamięci. Większość Canonów tak ma że jak jest otwarta klapka karty, to aparat jest automatycznie wyłączany. Jeśli przełącznik jest uszkodzony albo zablokowany to aparat się nie włączy.

  22 Cze 2011 14:45Odpowiedzi: 4 Wyświetleń: 2052

  Canon EOS-1D X - flagowa lustrzanka z poszerzonym zakresem czułości

  W marcu przyszłego roku w sprzedaży pojawi się nowa wersja flagowej lustrzanki cyfrowej Canona, EOS-1D X. Jego pełnoklatkowa matryca będzie zawierać "tylko" 18 milionów pikseli (dla przypomnienia - w najnowszym Nikonie D800 będzie ich 36 mln). Zamiast epatować mnogością pikseli, Canon postawił na jakość...

  Newsy 19 Paź 2011 21:50Odpowiedzi: 7 Wyświetleń: 1547

  Canon ixus 8015 - Blokada karty

  Uszkodzony masz slot karty, prawdopodobnie zablokowały się blaszki czujnika blokady w gnieździe SD. Jak czujesz się na siłach to rozbierz slot karty, a jeśli nie to oddaj do serwisu.

  12 Sie 2013 19:00Odpowiedzi: 3 Wyświetleń: 1599

  avr - Zablokowana Atmega64 - wgranie własnego softu

  Co do istnienia CHDK na kompakty to istotnie może tylko zyskać, tu pełna zgoda. Ale już CHDK, czy ogólniej możliwość wgrania alternatywnego softu do lustrzanek pewnie im się nie opłaca, bo wolą wypuścić nowy aparat i skasować za jakieś kosmetyczne zmiany.Co do DIGIC - czyli rdzeń ARM + dedykowane układy...

  Mikrokontrolery Początkujący 11 Mar 2015 21:31Odpowiedzi: 9 Wyświetleń: 1242

  Canon A75 - nie załącza się

  Jeżeli dobrze zrozumiałem chodzi o niemożność uruchomienia aparatu rozkręconego. Są tam dwa czujniki (dwa mini przełączniki mechaniczne), które trzeba zablokować w odpowiednich pozycjach, wtedy aparat ruszy. Jeden wykrywa zamknięcie klapki karty pamięci (po prawej stronie aparatu, nad obudową karty...

  28 Sty 2009 02:01Odpowiedzi: 4 Wyświetleń: 1888

  Canon A95 na wyświetlaczu E18

  Mam taki aparat po upadku. Aparat ten upadł na wyciągnięty obiektyw. Obiektyw był zablokowany. Przeskoczyły tryby ale to już naprawione. Obiektyw teraz się otwiera i zamyka ale na wyświetlaczu nie pojawia się obraz, pojawia się natomiast napis E18. Przeglądanie zdjęć z karty działa prawidłowo.Co...

  21 Mar 2009 21:34Odpowiedzi: 8 Wyświetleń: 6098

  Pendrive - sektor rozruchowy i podział na partycje

  Próbowałem kiedyś wygrać CHDK do Canona s5 Is ale z marnym skutkiem. Robiłem według instrukcji.1. Wkładamy karte w czytnik i formatujemy w systemie FAT (nie FAT32).2. Po sformatowaniu karty wklejamy plik bootable. exe3. Klikamy START=> URUCHOM... => i wpisujemy komendę CMD4. Otwiera się nam...

  Software serwis 02 Kwi 2009 09:05Odpowiedzi: 11 Wyświetleń: 20134

  Uszkodzony dysk twardy w ASUS n76vz

  Dzięki za zainteresowanie.Oczywiście zaraz postaram się to zrobić.Odpowiedź na pytanie które zadałem jest dla mnie ważna ponieważ do końca miesiąca mam gwarancję na ten dysk.Dodano po 48NO udało mi się ściągnąć z problemami hd sentinel i oto jego wynik:-- Informacje ogólne --...

  Laptopy Hardware 18 Kwi 2015 12:00Odpowiedzi: 4 Wyświetleń: 1611

  Komputer - zawiesza się podczas pracy

  HD Sentinel pokazał takie rzeczy:Informacje systemowe----------------------Wersja Windows................. : Windows 7 Home Premium PersonalTyp CPU & Szybkość #1............. : AMD Athlon(tm) II X2 255 Processor, 3113 MHzTyp CPU & Szybkość...

  Komputery Hardware 18 Lis 2014 02:23Odpowiedzi: 6 Wyświetleń: 1572

  Acer 5552g - Zacinanie się komputera...

  Mimo wszystko wrzuć SMART dysku.Jeśli chcesz jakimś innym programem to nie ma problemu.Dorzucam cały raport z Hard Disk Sentinel.-- Informacje ogólne --Informacje o aplikacji------------------------Zainstalowana Wersja.............. : Hard Disk Sentinel...

  30 Paź 2015 19:26Odpowiedzi: 12 Wyświetleń: 1008

  Kamera z wyjsciem DV.

  Zgadzam się, że kamery wyposażone są w złącze I. Link, ale sprawdziłem, że np. karta IEEE1394 VIA jest kompatybilna z I. Link, ale niestety kamera SAMSUNG (na której pisze wyjście I. Link) i tak nie chce współpracować z taką karta.To kwestia nazewnictwa, interfejs opisuje norma IEEE-1394, Sony nazywa...

  DVD/VCR/Kamery/BD Serwis 28 Mar 2004 15:06Odpowiedzi: 16 Wyświetleń: 11538

  Kingston SDHC 4GB komputer nie chce jej odczytać

  Jak wkładam ją do aparatu canon to pisze błąd kart pamięci i za chwile drugi komunikat karta zablokowana Oo

  10 Lut 2010 16:33Odpowiedzi: 6 Wyświetleń: 3671

Instrukcja instalacji, konserwacji i rozwiązywania problemów Haier Hw80 12829

Bezpośredni link do pobrania Instrukcja instalacji, konserwacji i rozwiązywania problemów Haier Hw80 12829

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Instrukcja instalacji, konserwacji i rozwiązywania problemów Haier Hw80 12829